Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kisfiamnak elég piros a...

A kisfiamnak elég piros a popsija meg a lába köze. Mindent kipróbáltam mindent. Mit javasoltok nekem?

Figyelt kérdés

2013. márc. 27. 12:55
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Orvosnál voltatok már?
2013. márc. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

egyfajta popsitörlőt,mert allergiás van a családba.Meg egyfajta,pelust is használunk egy ideje a pampers-t.

Orvosnál még nem voltunk.Köszönöm a tanácsokat

2013. márc. 27. 13:14
 13/19 anonim ***** válasza:
Nekünk a DM Babylove popsikenőcs vált be, mikor már semmi sem használt. Van belőle egész pici tégely is, így ki lehet próbálni. Egyébként fürdetőből is ezt használjuk, és az is nagyon jó.
2013. márc. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Sheavajat használunk popóra, a fürdéshez pedig Biola krémhabfürdőt.
2013. márc. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
a popsitorlot hagyd el de teljesen, vatta langyos vizzel ugyanolyan jo. Az en lanyom popsija is piros volt honapokig, hol jobb hol rosszabb, legalabb 10fele popsitorlot kiprobaltunk, mindig visszajott a pirossag, amiota nem hasznalunk semmi gond nincs.
2013. márc. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ha a sudokrémet és a hintőport egyszerre használod, összeragad, csomós lesz, pepállik. Csak a krémet használd a popsijára.
2013. márc. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nekünk is csak a sudocream használt, nem azonnal, de folyamatosan jobb lett, fontos hogy ne hintoporozd ilyenkor
2013. márc. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Alsol kenőcs nekünk ez vált be, illetve aloe vera sprével fújtam, aztán kenetem Sudocreammel. Az Alsolt csak napi kétszer lehet használni.
2013. márc. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Lehet, h segítene, ha eldobható helyett mosható pelust használnál. A popsitörlőt, ha csak pisis, ki tudod mosni. Nálunk van egy kis lavór víz a pelenkázó mellett (amit persze időnként cserélek:D), és abba mártogatom a száraz popsitörlőket, így csak víz éri a ded fenekét. Fogzásnál persze kipirosodik, akkor Sudocrem. De amúgy már nem szoktam kenőcsözni, moshatóhoz nem is mindenki ajánlja.
2013. ápr. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!