Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baba, gyerekcipő. Már most...

Baba, gyerekcipő. Már most van és lesz jópár örökölt cipőnk. Ti ráadnátok a sajátotokra, vagy újat vennétek? Amíg nem jár, ez nem kérdés.

Figyelt kérdés
Úgy hallottam, hogy a lábboltozat kialakulásának nem jó, ha a cipőt már használta más előzőleg. Ez lehet a cipőgyártók marketingje is akár.
2013. márc. 28. 06:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem marketing ténylegesen ez az igazság. Rendkívül fontos, hogy a kisgyermek ne hordjon használt cipőt amit már más gyermek kitaposott. Egy ideális gyermekcipőben előre gyártott (kemény, nem csak kis szivaccsal megemelt) boltozat van. Ha még is úgy döntesz, hogy ezeket a használt cipőket adod rá, akkor nagyon sokat legyen mezítláb, nem otthon a szőnyegen ahol amúgy is sík a terep, ha nem homokozóban, kavicson, kertben.
2013. márc. 28. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen amíg nem áll fel, nem jár, nem sétál vezetve addig nem érdekes. Tehát amíg csak ül addig nem lényeges.
2013. márc. 28. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha másból nem is, cipőből újat érdemes mindig venni, mert használt vagy rossz minőségű lábbelivel hatalmas károkat okozhatsz.
2013. márc. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Golan Trevize ***** válasza:
Nem adnám rá, mi is kaptunk használt cipőket de vettünk újakat.
2013. márc. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

én is rengeteget kaptam de nem adtam rá!

mindig újat vettem neki,ha nem a legmárkásabb vagy legjobb minőségből akkor is.

2013. márc. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Majd a pénztárcád eldönti!

Kell egy pár félcipő, egy pár szandál, ami alsó hangon 15.000ft.

Na ezt 3 havonta veheted, mert kinövi!

2013. márc. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bentre amiben naphosszat járkál mindenképpen újat veszek, de ha kint vagyunk főleg most ilyen hideg tavasszal ráadom az örökölt kis csizmát mert max fél órát bír még járkálni. Később is ha motorozik vagy homokozik akkor sem adom rá kintre a 15e ft-os Siesta cipőt, jó az örökölt. Nyáron se lehet egész nap kint lenni a hőségben, ha belegondolsz a legtöbb időt bent töltjük.
2013. márc. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezen sosem spóroltam.

Vettem használt ruhát, használt babakocsit, de cipőből mindíg újat. Nagyon sok későbbi betegség okozója lehet a nem megfelelő lábbeli. Márpedig a más által hordott, más által "kitaposott" cipő az.

2013. márc. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bentre amiben sokat van vettem új szandit a Deichmannban,kinn keveset mászkál még ezért oda örökölt Falcon cipője van,nekem azt mondta a doki hogy olyat vegyek aminek teljesen sima a talpa belül mert akkor tud ráhatás nélkül kialakulni a lábboltozata.
2013. márc. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Golan Trevize ***** válasza:
Én szétrugdosni is inkább egy olcsó, de új cipőt vennék, mint egy széttaposott, használtat adjak rá.
2013. márc. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!