Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van különbség egy kislány és...

Van különbség egy kislány és egy kisfiú pelenkázásában?

Figyelt kérdés
2013. márc. 28. 21:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nem, nem fáj nekik a kukac hajtogatás. :)

Nekem fiam és lányom is van. Tényleg csak a popsi törlése és a kukac igazítása különbözik egymástól.

2013. márc. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
LEFELÉ álljon. Ja és amikor leveszed róla a pelust, legyen a kezed ügyében textilpelus, mert a hőmérséklet változás miatt a kukójuk ilyenkor emelkedni kezd és nagyon édesen össze tudnak csövelni mindent. Az enyém egyszer arcon pisilte magát... :)
2013. márc. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
3-as voltam
2013. márc. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Jégtánc ***** válasza:
100%
A másik,hogy sose állj teljesen szemben a babával,ha leveszed a pelust:) Nagy sugárban és messze tudnak pisilni:)).Állj kicsit oldalról,természetesen úgy hogy a baba biztonságban legyen:)
2013. márc. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szia! Ahogy írták a kuki lefele álljon amikor bepelenkázod és tényleg a kukac és a zacsi között is jól le kell törölni mert megáll ott a kenőcs meg a kaki is ha nagyon megpakolja a pelust. Ja és nagyon szeret átpelenkázás közben pisilni természetesen felfele ezért én egy textilpelenkát szoktam nyaktól lefele ráteríteni, hogy a ruháját takarja mert volt, hogy egy nap háromszor is ruhát váltottunk pisibaleset miatt:-) Menni fog, szép napot és jó babázást kívánok:-D
2013. márc. 29. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!