Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hós babátoknak megengeditek...

7 hós babátoknak megengeditek etetésnél, hogy a pépbe belenyúljon?

Figyelt kérdés
2009. szept. 19. 10:22
 1/7 anonim ***** válasza:
nem
2009. szept. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én sem engedem, viszont mindenhol azt írják, hogy engedni kell, hogy megtapasztalja a dolgokat. Én nem látom értelmét, hogy a pépben maszatoljon, amíg nem tud darabosat enni. Csak mindent összekenne.
2009. szept. 19. 10:37
 3/7 anonim ***** válasza:
én még a 10.5hónaposomnak se nagyon engedem.inkább ha nagyon muszáj kap egy kanalat a kezébe-bár azt sem szeretem.amikor eszünk,akkor CSAK együnk,ne legyen már az is játék.
2009. szept. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én megengedtem. Kb. 3 napig volt neki érdekes. Azóta sem túrkál benne, pedig mielőtt megengedtem volna, mindig birkózni kellett vele. :)
2009. szept. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tegnap engedtem kicsit a 7 hónapos kislányomnak, hogy a krumpliba beletúrkáljon, többet nem fogom! A csap alatt kötött ki. :)
2009. szept. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én sem engedem a 9 hónapos fiamnak.
2009. szept. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
7,5hónapos a babám de nem csinálunk játékot az evésből.Adok a kezikéjébe valamit és azzal játszon ha akar.
2009. szept. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!