Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Először megyünk hosszabb útra...

Először megyünk hosszabb útra 5 hónapos kisfiunkkal egész napra nagyihoz. Kaját, pelust, játékot viszünk, mire lehet még szükség? Mire figyeljünk?

Figyelt kérdés
1 órás az út kocsival.

2013. márc. 29. 09:33
 1/4 gabszem ***** válasza:
Semmi különösre nem kell figyelni, fontos hogy néhány játékát vigyétek el. Ha az autóban nem alszik akkor ezekkel lehet játszani, innivalója is legyen a kocsiban. Egyébként ennyi. Egy ilyen kis babának nincsenek nagy igényei, fontos hogy a szüleivel legyen :)
2013. márc. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
váltás ruhát is vinnék, és ha van kedvenc alvós "rongyija" , takarója vagy valami amit szeret, akkor azt.
2013. márc. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, egy váltás ruha az esetleges kifolyó dolgok miatt;kaja;játék az útra;pelenka;popsitürlő;és nálam mindig volt pelenkázó alátét. Akárhol vagyunk, én azt terítem le, és arra fektetem a fiamat.
2013. márc. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

amiket előttem írtak, azt kiegészíteném :)

nem írtad, hogy tápszeres vagy anyatejes

ha tápszeres, akkor

babavizet, vagy forralj otthon, hogy ott már ne kelljen ezzel foglalkozni.

én vittem még a saját kanalát (2db-ot), és külön mosogatószivacsot, mert ki tudja, hogy mikor, ki és hogy mosogat.... (brrrr)

tetrapelus, kistakarója, párnája, max 2 db pamutelőke

vigyél kis zacskókat (pl uzsonnás), amibe becsomagolhatod a használt pelust, és úgy dobd ki

a kis zacskók jól jöhetnek még a szennyes és koszos dolgok elkülönítésére is.

a bébihordozójában tudod etetni, de egy nagyobb párnára is ráfektetheted (45 fokos szögben kitámasztva)

esetleg az ételmelegítőjét is viheted.

enni és innivalóból inkább többet vigyél :)

jó utat!

2013. márc. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!