Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam 13hos es reggel...

Kisfiam 13hos es reggel "csak"tejet iszik 2dc-t! Viszomt nem akar szilardat reggelizni, szerintetek baj? Taplalobb lenne ha inkabb szilardat enne? De akkor mikor adjam neki a tejet? Mar nemtudom hogyan csinaljam! Ti hogy csinaljatok?

Figyelt kérdés
A taplalobb megoldas lenne jo mert 9,5kg es ez nemtul sok.
2009. szept. 19. 10:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Az én lányom 1,5 éves koráig nem volt hajlandó, csak 2,5dl tejet reggelizni! 10óraira viszont szívesen megette Pl. a tejpépet gyümölccsel. Inkább adj neki szilárdat napközben, ha akkor jobban elfogadja. Minden gyerek más és más, nem szabad ráerőltetni a másik gyerek szokását a tiédre. Később majd a közös reggelizéseknél, meglátod úgy is meg fogja kívánni azt amit te eszel. Szóval még kicsi, ne aggódj, ha éhes lenne azt úgy is jelezné. Kitartás, idővel enni fog. :)
2009. szept. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia!Az én 15 hós fiam is csak tejet fogadja el. Aztán később mást is.Én is próbálkozom mindenféle reggelivel, de ha tej kell neki, akkor tőlem igya azt:)
2009. szept. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A lányom 14 hónapos és reggelire ő is csak tejet iszik. Utána jön hozzánk koldulni sajtot, kenyeret stb.. Mindig kap valamit, remélem előbb-utóbb rászokik, hogy rendesen egyen. Éhezni nem éhezik, tizóraira pedig táplálóbbat kap. Én nem szeretnék ezen változtatni, mert akkor mikor igyon tejet, ha nem reggel (és nálunk még este is lefekvés előtt)? Szerintem ez így teljesen jó! Ne aggódj! 9,5 kiló pedig nem olyan kevés ám!
2009. szept. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem?hat remelem.Meg akkor annyit hogy mi taplalobbat adsz neki 10 oraira? es koszi mindenkinek!
2009. szept. 20. 06:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Próbálkozz a mindenféle ízben kapható tejpéppel. Nagyon jó kis cucc, mert ha kicsit hígabban adod, akár üvegből is meg lehet inni lefekvés előtt, és akkor jobban laktatja a babát. Viszont ha sűrű pépnek készíted el, akkor tökéletesen bekanalazható 10óraira! Van csokis-banános-kekszes-gyümölcsös ... ízekben, így még változatos is.
2009. szept. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Utolsó előtti vagyok: tejpépet, tejbegrízt, joghurtot, gyümölcsöt keksszel, Kinder tejszeletet, túrórudit - hirtelen ennyi jutott eszembe. Nekünk általában elég, és kb. 10 körül kapja, 12:30-körül van az ebéd, és szépen eszik abból is.

De lassan meg akarom próbálni a kalácsot és más pékárut is.

2009. szept. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!