Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lenne a jo? Ha napkozbe...

Mi lenne a jo? Ha napkozbe 1szer alszik akkor este 8kor ma alszik, de ejjel felkel (felsir) legalabb 5szor. Ha napkozbe 2szer alszik akkor 11korul alszik el reggel 8cig. Tik, hogy csinaljatok? 13honapos

Figyelt kérdés
2009. dec. 14. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:

hát egyértelműen a második verzió.

abból látszik, hogy neki is ez tetszik, hogy így végig alszik éjszaka

:)

2009. dec. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Te döntöd el, hogy nektek hogy jó. Álljon be egye rend, és kövessétek azt.

Lányom akkor szokott át a rendes alvásra, amikor megtanítottam egyedül aludni. Azóta délután-ebéd után- alszik 2 órát, este pedig 21-től reggel 7-ig ébredés nélkül.

2009. dec. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

14 hónapos fiucskám 7-körül ébred, 10 körül alszik délelött,és 15-körül is alszik ,majd este 19-órától fürdi,és csicsika.

2-3 hónapja föl sír éjszaka ,peddig elötte jó alvó volt. Igaz most bujt ki 2 db fog.

Van hogy máshogy alakul az alvás de én így szoktam le rakni aludni .Nem mindig alszik el ahogy én gondolom.

Volt hogy 11-12-körül audt hosszut.

2009. dec. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kedves 17:49 es, és mégis hogy tanítottad meg aludni?Bocsi hogy kérdezek, de kétségbeesett anyuka vagyok, akinek nem alszik a négy hós babája.Tudnál segíteni te hogy csináltad?
2009. dec. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
en iskvancsi vagyok,hogy tanitotad meg maga aludni?
2009. dec. 17. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!