Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ennyi alvás elég lenne?

Ennyi alvás elég lenne?

Figyelt kérdés
A kisfiam 3 hét múlva lesz 1 éves, és most már napok óta csak egyszer alszik napközben. Szóval este fél 8 körül lefektetem és reggel 7-ig alszik. Délben ebéd után alszik 1 vagy jobb esetben 1,5 órát. Olyan kevésnek tűnik. Szerintetek elég ez? De hát kényszeríteni nem tudom, hogy aludjon.
2013. márc. 29. 13:56
 1/6 anonim ***** válasza:
biztos elég neki. sok egy éves egyszer alszik már csak.
2013. márc. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát, azt nem tudom, hogy elég-e, de az enyém is ugyanígy van. Igaz, ő már másfél éves, de egy évesen is ilyen volt. Illetve most már rosszabb, mert mostanában olyan is előfordult, hogy csak 30-40 percet aludt egész nap :(.

Amúgy nem nyűgös, este hamar elalszik. Szerintem ha a tiéd sem nyűgös, akkor lehet elég neki. Sajna tényleg nincs mit tenni, én is sokat gondolkodtam rajta, de tényleg nem lehet elaltatni, ha ő nem akarja.

2013. márc. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát az én fiam kb 10 hónapos kora óta ennyit alszik. 12 óra alvás már elég nekik, inkább örülj annak, hogy éjjel legalább nagyot alszik (én ezt teszem :) ).
2013. márc. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Elég. Én kislányom 10hósan állt rá az egyszeri alvásra. Most 2.5éves és egyszer alszik 1órát, van hogy csak 45percet...:) Szerintem 4évesen már nem is fog aludni, csak ma pihenni
2013. márc. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Neki ennyi elég biztos.Én gyerekem 16 hónapos, 2*1,5 órát alszik +este 8-6ig. Nekem ez így jó:)
2013. márc. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Nem is azzal van bajom, hogy egyszer alszik, ez még jó is, mert így szabadabbak vagyunk délelőtt, hanem az, hogy csak ilyen keveset alszik nappal. Este fél 7-kor fürdetem, de akkor már úgy ordít az álmosságtól, hogy tiszta piros a feje. Most is végigüvöltötte a fürdést, meg a vacsorát is... De már alszik is. Na mindegy, remélem fog még ez alakulni! Köszönöm mégegyszer!
2013. márc. 29. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!