Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elég ennyi alvás 5 hós babámna...

Elég ennyi alvás 5 hós babámnak? Délelőtt 1 óra délután 2-szer félóra.

Figyelt kérdés
Este 8-kor alszik el, éjjel 2-szer eszik, reggel 4-5-6 körül ébred.
2010. júl. 7. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam mondjuk átalussza az éjszakát, este 9 körül alszik el, reggel 6-7ig nem ébred fel. Napközben ő sem alszik többet, délután is van hogy csak egyszer.
2010. júl. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az én babám 4,5 hónapos. Én is ezzel küzdök. Azt olvastam, hogy egy ennyi idős babának délelőtt kell 1,5 órát aludni, délután megint 1,5 órát, este meg még egy felet fürdés előtt. A lányom nagyjából így is aludt.

De most a kisfiam napi 3-szor 20-30 percet alszik. Ez még hagyján, de egész nap nyűgös. Kézben persze elvan. Szóval én sem tudom, hogy most álmos, vagy éhes, vagy szimplán csak el lett kényeztetve. Még a fogaira gyanakszom. Este is elég nehéz elaltatni. Bár akkor szerencsére reggel 6-7-ig alszik.

2010. júl. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
5 honapos a kisfiam este 8-tol alszik reggel 7-8-ig egyhuzamba. Delelott alszik egy orat. Seta kozben kb. 40 percet es utanna delutan ismet kb. 40 percet. Ha nem viszem setalni akkor egyhuzamba alszik delutan masfel orat. Regen furdes elott (5-tol 6-ig aludt egy orat) de most ez kimaradt nalla mar 2 hete. Ezert sajnos delutan 5-tol zsimbes es nem lehet mit kezdeni vele, aludni nem hajlando.
2010. júl. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam általában 4*fél órát aludt ilyen idősen, este 8-kor elaludt, kétszer kelt enni, és 6-7-8 körül ébredt fel. Viszont nem nyűglődött napközben, úgyhogy ennyi alvás elég volt neki. Én nagyon sokat aggódtam ezen, de már elfogadtam, hogy ő ilyen. Én se vagyok egy nagy alvásigényű, lehet, hogy ő se lesz. Most 8 hónapos, mostanában kétszer egy órát alszik, délelőtt és délután is egyet-egyet.
2010. júl. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nálunk sem nyűglődik. Akkor elég lehet neki?
2010. júl. 8. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!