Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Honnan tudni, hogy nagyobb...

Honnan tudni, hogy nagyobb lyukú cumi kell a cumisüvegre?

Figyelt kérdés
4 hós babám folyton cuppog, mintha túl nagy erővel szívná de nem jönne annyi tej mint amennyit szeretne. Nem merem a nagyobb lyukút megkísérelni, nehogy megfulladjon szegény. Gondolta megkérdezem itt, hátha mondtok vmi okosat! :) előre is köszi!
2013. márc. 30. 12:50
 1/3 anonim ***** válasza:
nyugodtam kilyukaszthatod.Nem fog megfulladni.előszőr biztos nagyott szív majd mert azthiszi erősen kell még mindig.lehet félrenyel de akkor ültesd fel.jobb lesz neki mint erőlködni.én is kilyukasztuttam illetve vágtam mindet. nem is tudom azok a lyukak mire vannak... de amugy milyen cumi mert van a teához van és van ami tejhez. aventnak van olyan ami korosztályhoz van és 2-3-4 lyuk van rajta.
2013. márc. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
dr brown's-féle és van hozzá nagyobb lyukú cumi is, csak az van ráírva, hogy jó étvágyú babáknak, az nincs, hogy hány hónapos kortól, ezért kérdezem.
2013. márc. 30. 16:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a nagyobb lyukút, legfeljebb visszacseréled. Babáim majdnem 8 hósak, 1-esről (mam) simán áttértek a kettesre, de a 3-asra 3 hónapja, most se sikerül nekik.
2013. márc. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!