Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám szájába beleszorult a...

Babám szájába beleszorult a cumi keresztben. Lehet kapni nagyobb külső résszel rendelkező cumit valahol?

Figyelt kérdés
A frászt tört ki,komolyan,mikor arra rohanok oda hogy a gyerek szája kipeckelve és sír. Egyáltalán hogy a fenébe csinálhatnak olyan cumit ami belefér egy csecsemő szájába..?Sima DM-es mam cumi. Nézegettem most, de csak ilyen idétlen cumikat találtam mű-szájjal,meg fogakkal.
2013. márc. 14. 13:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A korának megfelelő méretű a cumi? Mi is így jártunk, de kisebbeknek való cumi volt a szájában. Gyorsan vettem neki nagyobb méretűt és ezzel nem volt még baj.
2013. márc. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen, a korának megfelelő. De én is erre gondoltam, hogy najó akkor előveszem a nagyobbat,még ha aszerint ami rá van írva még nagy neki. De a külső része ugyanakkora,csak a cumi része nagyobb..szóval ez sem működik.
2013. márc. 14. 14:01
 3/13 anonim ***** válasza:
Milyen Mam cumi volt?
2013. márc. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mi is MAM cumikat használunk, de a külső része is egyre nagyobb, az ajánlott kornak megfelelően.
2013. márc. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nem létezik olyan dolog, ami egy baba szájába ne férne be...régebben nem értettem, miért írják rá a cumikra, hogy levegőztető nyílásoknak köszönhetően akkor is kap levegőt a gyerek, ha lenyelte a cumit...hát egy alkalommal nálunk is majdnem "besikerült" az egész cumi a szájba és akkor már világossá vált, hogy minek az a levegőztető nyílás :)

Elméletileg nincs baj, kiveszed ügyesen a gyerek szájából és kész...talán nem csinálja még egyszer, mivel emlékszik rá, hogy kellemetlen volt. Teszem hozzá, nálunk még messze nincs szó szándékosságról, mivel most lesz 6 hónapos és mindig vissza akarja tömni a szájába de persze rossz szögben és van, hogy majdnem egybe lenyeli :)

2013. márc. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Ó,csak ilyen fél oldalas linkeket találok..Inkább körbeírom. A gombos típus, és nem amelyiknek 4 ága van, hanem amelyik inkább ilyen bab alakú.

Most adtam neki egy nagyobbat,ami 4 ágas, de szerintem azt még könnyebb bekapni.

Vagy rakjam rá azt a cumitartó csiptetős vackot?

2013. márc. 14. 14:20
 7/13 A kérdező kommentje:
Ő még csak alig 4 hós, szóval nem tudom mire fog emlékezni ebből..Én annál inkább :)
2013. márc. 14. 14:21
 8/13 anonim ***** válasza:

[link]

Ez?

A lányom 18 hós, tegnap megtalálta, de nem fért be a szájába.

[link]

Ilyet kapott be?

Ja, és egy csecsemő szájába sokkal több dolog befér, mint azt el tudnád képzelni. :) Majd rájössz idővel.

2013. márc. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Gondolom hogy nem ez volt az utolsó frászom, de ez volt az első :D


Amúgy a második fajtára gondoltam, de most megnéztem jobban és marhára hasonlít de nem ugyanolyan. Most egy olyanra cseréltem le neki mint az első linked,de amit benyelt az vagy egy régebbi tipusú mam, vagy utánzat,azt még ajándékba kaptuk és nincs meg a doboza.

És mi van ha 6+os cumit adok a 4 hósnak? annak a legnagyobb a karimája..

2013. márc. 14. 14:44
 10/13 anonim ***** válasza:
De nagyobb is sokkal a cumi maga.
2013. márc. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!