Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák nektek melyik etetőszé...

Anyukák nektek melyik etetőszék vált be jobban. Bertoni Yam-Yam, vagy Babydesign Pepe? Esetleg még Coletto Jungle? Még nem tud egyedül ülni.

Figyelt kérdés
Nem tudok dönteni,már korábban is ezek között hezitáltam.Most akciósak,és nem tudom melyik lenne jobb.Több olyan véleményt is hallottam,hogy a Babydesign huzata hamar szakad.Nektek bevált?

2013. márc. 30. 21:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekünk Bertoni Yam-Yam van már kb. 1,5 éve és tökéletesen elégedett vagyok vele. A huzata nem szakad, könnyen tisztítható, nagyon szeretjük.
2013. márc. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bertoni Yam-yam. A többit nem próbáltuk, ez teljesen jó.
2013. márc. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Három éve használom a Baby Design Pepét, immár a második gyerekkel, de semmi baja a huzatának.
2013. márc. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!