Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Etetőszék kérdés! Bertoni,...

Etetőszék kérdés! Bertoni, vagy Baby Point?

Figyelt kérdés

Bertoni Yam Yam,vagy Baby Point Pinta etetőszékek között vacillálok,dönthető kellene mindenképp,mert 4,5 hónapos a fiam,és nem tud ülni még.Ezt a kettőt néztem ki,szerintetek melyik jobb?Esetleg ha valakinek ilyen széke van,mondana róla véleményt,hogy dönteni tudjak?

Vagy esetleg ajánlhattok mást is,valamilyen hasonlót,mert nem vagyok járatos etetőszékek terén,de vennem kell!Köszönöm!


2011. aug. 8. 15:42
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
2011. aug. 8. 15:44
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
2011. aug. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekünk Bertoni van, én szeretem. Kényelmes is, mert sokáig elnézelődik benne a kislányom.

Nekem csak egy bajom van vele, de ez még annyira nem lényeg. A tálca elég nagy, ha felteszem, eltűnik mögötte. :D Így az asztalról etetem, vagy kézből. A tálcát meg majd felteszem, ha nagyobb lesz.

2011. aug. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Kedves első!Még NEM tud ülni a fiam!Amúgy köszönöm!
2011. aug. 8. 15:50
 5/11 anonim ***** válasza:

[link]


Mi ilyet vettünk. Sajnos csak ez felelt meg az elvárásoknak. Nem bánzuk meg, mert szuper jó!

2011. aug. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szia! Mi anno. Chicco Polly típusút vettünk a kisfiamnak. Nem egy olcsó dolog, de nagyon-nagyon strapabíró, már 3 éves a fiam, és még mindig ezt használjuk, meg nem mondaná senki, hogy 3 éve nyüstöljük. Érdemes megnézni, beírod a Google-ba, és kiad millió-ezer mintásat.
2011. aug. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mi éppen most vettünk etetőszéket ahétvégén, és elég sokat megnéztünk, kipróbáltunk, végül a Chicco Happy Snack mellett döntöttünk, és nagyon örülök neki! Ezeket is kipróbáltuk, amit Te írtál, de nagyon nem tetszett, tiszta műanyag az egész, és nem valami stabil. A Chicconak aluminium váza van, csak az ülés része műanyag, de abból is a jobb fajta és szép, PVC huzata van, ami nagyon könnyen tisztítható. Linkelek egyet, mi ezt vettük: [link]
2011. aug. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mi használtan vettünk Peg Perego Prima Pappa-t, nagyon szerettük.

Szerintem amiket linkeltél, azok is ugyanazt tudják, csak más márka és máshogy néznek ki. Úgyhogy szerintem vegyétek azt, amelyik jobban tetszik! :)

2011. aug. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm mindenki válaszát!Megnéztem,és megfontoltam mindet.

Tényleg elsőre egyforma mind,és ahogy más fórumokon is néztem,sokan írták azt is,hogy lényegesnek tartják,hogy a tálcát is lehessen állítani.A Baby Pointnak lehet,így amellett döntöttünk.Remélem beválik,bár már rájöttem,hogy annyira nem foghatok mellé,hisz anyáinknak sem voltak ilyen szerkenyűik,mégis felnőttünk...

2011. aug. 8. 20:25
 10/11 anonim ***** válasza:
szia, szerintem jol dontottél. Nekunk Baby Point van és nagyon meg vagyok elégedve vele :)
2011. aug. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!