Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idő leadni a súlyt...

Mennyi idő leadni a súlyt szülés után? Hogyan csináltátok?

Figyelt kérdés
Nem is szoptatok és 3 hónap is 80 kg vagyok. És eléggé zavar ez a terhesség előtti 65 kg után.
2013. márc. 31. 19:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem első terhesség után három hónap volt, a második után több mint fél év kellett az eredeti súlyom eléréséhez. A kicsi (harmadik) születése óta pedig nem tudtam leadni a kilókat- valamennyi lement, de a szülés előttihez mérten még 7 kiló van rajtam. A kicsi 4 éves..
2013. márc. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az első gyerek születése után a 17kg-ból 4 maradt rajtam,2 hónap múlva 5 kg -al voltam kevesebb.


A második gyerek születése után a szintén 17g-ból 9kg maradt rajtam.A babám most 9,5 hónapos 1,5-2,5 kg körül ingadozik a plusz kg.


(Nem tudom a kor mennyire mérvadó,hogy fiatalabban könnyebben leadja az ember a plusz kilókat.A kislányom születésekor 3 hónap híjján 25 voltam,a kicsi pedig a 29. szülinapom előtt született 3hónappal)

2013. márc. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

57-tel lettem terhes,84-gyel mentem szülni.ez volt 9 hónapja.most vagyok 59 kiló.(171 cm)én update-ezek,és sportolok heti 4-szer 1 órát.

és nem igaz hogy az update kaja árt a tejnek,még mindig rengeteg tejem van.

2013. márc. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2-es vagyok az lemaradt,hogy nem csináltam,csinálok semmit.
2013. márc. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az a gond h én hízásra hajlamos vagyok tehát nem lesz egyszerű. Csak lusta vagyok elkezdeni megint tornázni. 9 hónapig nem volt szabad az ikrek miatt.
2013. márc. 31. 19:59
 6/9 anonim ***** válasza:
Én annyival jöttem ki szülés után a kórházból amennyivel terhes lettem,viszont másokkal ellentétben én szoptatás alatt híztam, így feljött 10 kg. 2 éves volt a fiam amikor vissza mentem dolgozni, addig nem ment le, viszont akkor 4 hónap alatt 20 kg-t ledobtam (túlsúlyos voltam akkor is még sajnos, de hiába diétáztam nem ment le) Most majd kíváncsi leszek a 2. baba után.
2013. márc. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Eléggé alkati függő.

Én nagy súllyal kezdtem a terhességet és hízékony is vagyok. A terhesség alatt 2kg-t híztam, 15 kilóval voltam kevesebb szülés után. Ebből 3kiló visszajött. Szoptatok, de észreveszem h többet eszek :S

2013. márc. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is hízékony vagyok,de terhesség alatt nem híztam. Csak a pocak miatt. 82-vel indultam, 94 voltam közvetlen szülés előtt. Nagyon sok volt bennem a víz (mindenhol). A baba is hatalmas volt :). Közvetlen a szülés utáni napokban kb. 79 kg voltam. Vagyis kevesebb voltam úgy 13.5 kg-mal, mint ahogy indultam a terhesség elején. Nem csináltam semmit, csak nem ettem degeszre magam, és vitaminokat szedtem, ez is csökkenti a kívánósságot. Meg nyár végén szültem, tehát az utolsó hónapokban már nem annyira kívántam sokat enni, mint inni, mert meleg volt. Dinnyét ettem sokat.
2013. ápr. 1. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Akkor csak velem van probléma :D
2013. ápr. 1. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!