Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha már látszanak a kis fogacsk...

Ha már látszanak a kis fogacskák a babám ínye alatt (ki van feheredve az inye) mennyi idő lehet az első fog kibújásáig?

Figyelt kérdés

Tudom minden babánál mas de kinél mennyi idő volt?


5 hónapos a fiam nincs meg figa egy hete ki van feheredve az inye.

Tegnap hőemelkedése volt kicsit tortyog is,mara semmi baja...

Kicsit be is van neki dagadva az inye de éppenhogy

Mindent rag(bar mar 3hos kora ota mindent a szajaba vesz mindket oklet is beteszi ha tudja)


Mikor jott ki a babatok elso foga es mikor kezdődtek a tünetek?



2013. márc. 31. 22:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia!Kb. 4-5 hós kora óta detto ugyanez volt,majd 8,5 hónaposan jött ki az első foga.
2013. márc. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia!Nálunk is ez volt olyan 4 hónapos korától.Most 10 hónapos és még egy foga sincs:)
2013. ápr. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekunk par napja jottek ki az also ket fogacskak egyszerre :) 9 en leszunk 4 honaposak :D kb 5 hetes kora ota nyalzott es mondjuk azota is a feheredest kb a 12 hettol lattuk de akkor meg nem bujtak ki csak most :) hoemelkedest nem tudom mert en nem ereztem melegnek igy nem homeroztem egyszer sem..
2013. ápr. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!