Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kitől fogadnátok el kisruhát...

Kitől fogadnátok el kisruhát az első baba születésekor?

Figyelt kérdés
Párom sógornője most először terhes, így a babaruha készletük üti a nullát. Anyósom rögtön elkezdte összekéregetni a szomszédoktól a kisruhákat. Én személy szerint nem fogadnám el, mert azokat a szomszédokat csak az anyós ismeri, mi/ők életünkben nem láttuk őket. Mi a véleményetek? Elfogadnátok azokat a kisruhákat?
2013. márc. 30. 18:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
nekem is "gyűjtött" anyám a koleganőitől. semmi bajom nem volt velük,szívesen fogadtam mindet, hisz én magam is kimosom őket,amiket lehet kifőztem, és mindent kivasaltam. nincs az a kosz vagy baktérium,ami ezt túlélné.
2013. márc. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%

Mennyiben más ez, mintha mondjuk elmegy egy baba börzére és ott vásárol használt ruhát? Vagy turiban?


Simán elfogadnám. Kimosnám, kivasalnám és kész. Gondolom, hogy nem erőszakkal szedi el anyósod a rucikat, hanem jó szívvel adják.

2013. márc. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%
Miért ne? Nem is értem.
2013. márc. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi örültünk minden kis ruhának, kiságynak és mindenek amit kaptunk, teljesen függetlenül attól kitől érkezett. Átnéztem, kiválogattam, kimostam, kivasaltam és már használtuk is.
2013. márc. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
71%
A mi kiságyunkat anyusom egy lomtalanításon találta. Nem is értem, hogy ki dobta ki. Csoda szép hófehér kiságy, jó nagy és átépíthető gyerek ággyá jaa és ágynemű tartója is van. Lefertőtlenítettük és szebb minden kiságynál.
2013. márc. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
75%
Nincs ezzel semmi probléma. Néhány nagyasszony nem adna használt ruhát a gyerekére, de én simán ráadom. (mosás, vasalás után természetesen)
2013. márc. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
77%
Ilyen alapon a varrónőt aki megvarrja, vagy azokat akik a boltban hússzor megfogja sem ismered.
2013. márc. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
64%
Akivel anyós jóban van, nem biztos, hogy mi is! Furcsa olyan embertől elfogadni bármit is, aki pl. nekünk köszönni sem akar. Talán a kérdező erre gondolt, de azt írja nem ismeri őket, úgyhogy nem kellene hogy rossz érzése legyen emiatt.
2013. márc. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
19%
Én senkitől nem fogadtam el használt ruhát, nyilván ha valaki ajándékba vett újat az más.
2013. márc. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
81%
Amikor megtudták hogy babánk lesz rengeteg ember adott anyukámnak babaruhákat,olyan emberek akiket én még soha nem is láttam.Kimostam,kivasaltam és használtuk/használjuk.Turkálóból is van babaruhánk,ismerőstől is vettem már...Egyébként pedig az akciókat lesem és akkor veszek újakat is.
2013. márc. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!