Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elkezdhetek fogyókúrázni a...

Elkezdhetek fogyókúrázni a kalóriaszámolós módszerrel, ha már csak napi 1x szoptatok (ami kb 70-100ml)?

Figyelt kérdés
Babám 9 hónapos és a terhesség alatt felszedett 18 kg-ból a szülés óta még van 6 kg és így is 85 kg vagyok szóval nagyon kellene, és a szoptatás alatt hiába táplálkoztam eddig is egészségesen, semmi sem ment le.
2013. ápr. 1. 23:42
 1/3 anonim ***** válasza:
52%

Sok tornával, diétával este 6 után nem evéssel, kevés szénhidráttal, gyümölcsökkel stb jobb lenne.

(20 kilót fogytam így 3 hónap alatt, végig szoptattam)

2013. ápr. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Persze. Én a fiam 7 hós korában kezdtem dietetikus tanácsával ( a kalóriaszámolóst) mivel számomra ezek hogy KEVÉS ezt meg azt együnk, meg egy KIS ADAG ez meg az megfoghatatlan mennyiségek, jobb szeretem tudni mennyi az annyi.

Nekem ez az este 6 után nem eszünk se vált be mert 11-12kor feküdtem le aludni ( a fiam 11kor mindig ébredt egyszer előtte nem láttam értelmét lefeküdni utána viszont aludt 6-7 órát egybe). Úgyhogy én meghaltam éhen este 6 tól 11ig...:(

Dehát ez egyéni.

Szóval belekalkuláltuk a szoptatást is és 1600 kcal (AMI NEM egy hú de meredek simán tartható volt még édesség is belefért néha néha) és szép lassan fogytam le vele fél év alatt úgy 7-8kg-t és a fiam 1 éves korig szopizott úgyhogy semmiben se befolyásolt az ésszel követett diéta a tej tekintetében.

2013. ápr. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Sajnos az este 6 után nem evés és a szénhidrátok mellőzése nem tartható nálam... Sosem birtam.

Én is 1600 kcal-t céloztam meg a napi maxnak, úgy néz ki ezt most könnyebben tartom, mert ha elcsábulok valahol édesség vagy nasi felé, akkor a nagy ebédeket megnyírbálom és pl. salátát eszem helyette. :)

Remélem sikerül valamit fogynom nekem is.

2013. ápr. 5. 08:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!