Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi ez az alvásmizéria a 11...

Mi ez az alvásmizéria a 11 hónaposomnál?

Figyelt kérdés

Kisfiam most töltötte a 11 hónapot. Úgy 1 hete csinálja, hogy alvás közben megébred, ki akar mászni az ágyból, a vállamon egyből megnyugszik, ha visszateszem, azonnal, vagy pár perc múlva zokog. Sajnos nem tudok éjjel 3-tól ágyfunkciót betölteni, ezért visszateszem. Sír, de hamar elalszik. Magától szokott elaludni, eddig ha megébredt, elég volt a cumi is, vagy igazgatás, ha felkenődött a rácsra.

Mi lehet ez?



2013. ápr. 2. 13:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Kislányom is 11 hónapos,Ő éjjelente 1x sírva ébred,eddig nem volt ilyen gond,nemtudom miért csinálhatja.:(Nekem is ki kell vennem és csak úgy nyugszik meg.
2013. ápr. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy eddig is ébredtek időnként, nem? Az nem előírás, hogy egy babának át kell aludnia az éjszakát, sőt! Minden baba ébred és igényli a szüleit éjszaka, ez jelenti számára a biztonságot. Persze a szülő is szeretne aludni. Jobban jár, aki elfogadja, hogy egy ágyban alszik a babával, akkor nem kell felkelnie, ha a baba sír, így mindketten jobb minőségű és több alváshoz jutnak. Ajánlom William Sears éjszakai gondoskodás című könyvét, nekem sokat segített, hogy elfogadjam, mi a természetes.
2013. ápr. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor kezdett jobban aludni, mikor átköltöztettük a másik szobába. Hiába vettük magunk mellé, úgy nem aludt.
2013. ápr. 3. 21:35
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnálom! Arra gondoltam, hogy a babák ízlése, igénye változik. Esetleg tehetsz még egy próbát, hátha most a megváltozott helyzetben másképpen alakul. Amúgy az én kisfiam az altató éneklésére felragyogott, a szeme felpattant, szóval pont fordítva működött
2013. ápr. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!