Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos körüli babátok...

5 hónapos körüli babátok hányszor és hány órát alszik nap közben, illetve végigalussza-e az éjszakát?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 2. 18:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Nappal 3-4 alkalommal alszik fél-1 órát, éjszaka felébred többször is, de most jött ki a foga, amivel már kínlódik hetek óta. 6 hónapos a kicsim.
2013. ápr. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

4,5 hónapos kisfiú

reggel 6 körül kel,9 körül alszik,majd 13 körül,és 16-17 körül,de egyhuzamban 30-40 percet körülbelül,de van olyan is hogy 3 órát is alszik,bár ez ritka,kocsiban jobban elalszik,nyugodt baba amúgy.

az éjszakát átalussza kb 1 hete,este fürdés után ami

19:30 körül van,szopi és alszik reggel 6-ig.


nem alszik olyan jól mint régebben,de azért neki is változik az alvásigénye,többet van fent napközben és többet alszik éjjel.(szerencsére)

2013. ápr. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem mert az én lányom 12.-én lesz 5 hónapos,az éjszakát végigalussza 1 hónapos kora óta.De nappal alig alszik.Ahogy írtátok 30 percet max 1 órát.Ő is kb 3x alszik egy nap.Barátnőm kisfia egész délelőtt alszik ugyanolyan idős mint a lányom.Azt hittem csak az én babám van fent ilyen sokat nappal.
2013. ápr. 2. 18:25
 4/7 anonim ***** válasza:

mellesleg a hidegfront is megőrjíti az enyémet legalábbis,olyankor meg nagyon nyűgös és rosszul alszik,

egyébként minden baba más és más,nem kell ezen aggódni némely baba jobban,más baba kevésbé alszik jól.

valamelyik fél óra alatt kipiheni magát,míg más órákat alatt!

2013. ápr. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az enyém mostanában sokat nyafog.Pár napja lázas volt(de nem találtak nála semmit ami a betegségre utalna) sokat volt ölben mert nyűgős volt.Lehet,hogy azért ilyen hisztis most,vagy jön a foga?
2013. ápr. 2. 18:40
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyszer fordult elő, hogy végig aludta az éjszakát. Amúgy általában egyszer vagy kétszer ébred éjjel. Nappal kb. 2 órát tud ébred lenni, tehát háromszor-négyszer alszik 45 percig.

5 hónapos kisfiú

2013. ápr. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem 5hósan este 8től reggel fél8ig aludt a babám, és napközben 3x aludt. Teljesen jó napirendje volt már akkor.

8kor evett, kb 10-11,30ig aludt, utána 12kor evett, utána 14-15,30ig aludt kb 16kor kaja, utána pedig még egy órát aludt általában fél6-fél7között.

Fél 8kor fürdetés volt, vacsi és 8kor betettem a kiságyba.

Magától elaludt- se frontok, se fogak nem zavarták sose.


Már egy éves elmult, és még mindig jó alvókája van.

2013. ápr. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!