Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha csuklik az újszülött, mit...

Ha csuklik az újszülött, mit lehet vele csinálni, hogy abba hagyja?

Figyelt kérdés
4 hetes a kislányom,kaja után szokott csuklani. ilyenkor tegyem vissza mellre, attól elmúlik? vagy mit lehet csinálni?
2013. ápr. 2. 18:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen ha zavar tedd vissza, de a babákat ez nem zavarja:)
2013. ápr. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ilyenkor még nagyon sokat csuklanak,én is megkérdeztem anno a védőnőt és ez tényleg nem zavarja őket :)
2013. ápr. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

engem nem zavar, csak az apja nem hiszi el, hogy a picit sem idegesíti :) hiába mondom neki, hogy a pocakomban is csuklott, és ez tök normális neki :)

kicsit túlaggódik mindent apuci... ;)

2013. ápr. 2. 18:58
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Az én babámat zavarta a csuklás mindíg, egy csepp citromlé és nem csuklik tovább. Nálunk mindíg bevált.
2013. ápr. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
52%
Citromlevet szerintem ne adj,légzőgörcsöt okozhat...én nem kísérleteznék a babámmal :/ De te tudod :)
2013. ápr. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
En csuklaskor adom be a napi Cebion adag felet. Citromos íze mindig segít, eés ebben azidőszakban ifejezetten jot tez egy kis c- vitamin.
2013. ápr. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
visszatenni cicire egy kicsit
2013. ápr. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
az, hogy a babákat nem zavarja, nem igaz. az enyémet zavarja, rendesen ideges lesz tőle
2013. ápr. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A babákat nem zavarja. Ha mégis, akkor elkezd sírni, és attól abbahagyja a csuklást. A citromlét nem javaslom senkinek, régen tényleg alkalmazták, de a citrom allergizál, nem adnám pár hetes babának.
2013. ápr. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
48%
Vissza a cicire! :) Pár korty után elmúlik a csuklás. Citromlé felejtős!!!
2013. ápr. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!