Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2hetesen Babanak ordugulas,...

2hetesen Babanak ordugulas, szortyogas?

Figyelt kérdés

Mit lehet használni? Mi az amit lehet ilyen picinek is?

Tengervizes orrspray? Más vmi?

Szerencsére eszik szepen( szopizik).


2013. ápr. 3. 10:34
 1/9 anonim ***** válasza:
tengervizes orrspray utána kiszívni neki majd nasivin baby orrcsepp azt már lehet újszülött kortól úgy tudom.
2013. ápr. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Esetleg én tudok olyat enni-inni ami jót tesz neki, és átjut a tejcsibe?
2013. ápr. 3. 10:35
 3/9 A kérdező kommentje:
Nasivinunk van itthon de az 1 éves kortól..., na lehet lesz meg egy kor a patikaba, mar ha van baba verzió.
2013. ápr. 3. 10:38
 4/9 anonim ***** válasza:
Beteg a babád vagy csak szimplán szürcsög? A kisfiam így született, alig tudták kitisztítani a járatait. A kórházban szépen megemelték a matracát amin aludt, mert alig kapott levegőt. Szűkek az orrjáratai. Azt mondták kinövi és tényleg. Én azt javaslom - ha nem betegségből adódóan szürcsög - hogy döntsétek meg a kiságyat vagy a matraca alá tegyetek valamit amivel kicsit megdöntitek.
2013. ápr. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekunk is sokat szurcsogott. Megemeltuk az agyat, pihenoszekben is volt nehaneha nem csak vizszintesen es szivtuk az orrat. En nem adnek neki orrsprayt!! Ez nem betegseg.


az anyatej is visszacsorog. Probald ugy szoptatni, hogy kicsit emelkedettebb, fentebb van a feje. Szerintem felesleges adni neki barmit.

2013. ápr. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ne adj még orrsprayt ilyen pici babának. Én még a 2hónaposomnak sem adtam, szépen szivtam az orrát,ahányszor csak kellett, sós vizet párologtattam és elmult...nem kell rögtön gyógyszerekhez nyulni, át fog rajta menni. Ja igen, és még az is jó, ha a matraca alá párnát raksz, hogy ne csorogjon vissza a torkába a cucc...
2013. ápr. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Koszonom a válaszokat.

Eddig nem hallottam nála ezt a szorcsogest, de megpróbálom a megemelest, hátha segít. És nem jön semmi a kis orrabol....

2013. ápr. 3. 13:16
 8/9 Meladik ***** válasza:
Esetleg ha szivás előtt egy kis sterimart fújsz neki ? Volt, hogy én is csak úgy tudtam kiszívni, amikor meg volt fázva.
2013. ápr. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

náthás szerintem. nálunk is ez volt.

sterima+orrszívó+dokihoz menjetek.


nálunk már hurutos lett, piros volt a torka.

szerintem nézesd meg!

kaptunk antibiotikumot, mert félt az orvos, hogy komolyabb lesz..elmúlt szerencsére.

2013. ápr. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!