Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Folyik az orra 2 hónapos...

Folyik az orra 2 hónapos babámnak! Mivel segíthetnék neki?

Figyelt kérdés

Délután megyünk dokihoz addig is adnék neki valamit!

Egy picit köhög is arra adhatok neki Stodalt?Az van itthon!

Azon kívül Cebion!,Fenistilt gondoltam.

Illetve szívom az orrát amikor csak kell!

Sterimar mehet neki előtte???Vagy van itthon doki által felírt kevert orrspré meg Nasivin ezeket használhatom??Kidobtam a dobozát/papírját a Nasivinnak és nemtudom ilyen pici babának mehet-e??

Mivel tudok még neki segíteni??


2013. ápr. 3. 10:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Interneten rajta van a Nasivin betegtájékoztatója:

[link]

Sterimar mehet az orrszívás előtt. Szerintem várd meg a doki tanácsát, addig ne adj neki gyógyit. A lényeg, hogy ilyen pici babáknál nem szabad a felnőtt orrsprét belefújni az orrába. Ha anyatejes, azt is csepegtethetsz az orrába. Nálunk segített.

2013. ápr. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Sterimar, majd orrszívás. És szívni, ahányszor szükségesnek látod. Ennyi! Semmit addig ne adj, amíg orvosnál nem voltatok!

Egy ekkora babát nem szabad otthon kezelgetni, mert nagyon pici és sok mindent nem szabad nekik még adni, csak később.

2013. ápr. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
nálunk most ugyanez volt a gond 2 hónapos babámmal. Elvittem dokihoz, irt fel orrsprayt, ami lelohasztja a gyulladt orrnyálkahártyát (vagy mi a szösz), de kikötötte, hogy már csak akkor használjuk, amikor tényleg már a levegővételben akadályozza az orrdugulás a babát. Mert ilyen piciknek jobb elkerülni még bármilyen gyógyszerkészitményt. Addig is orrszivás, sós viz párologtatása, sok szellőztetés, hogy friss legyen a levegő. Ne adj neki semmit, amig doki nem látta.
2013. ápr. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ok,köszönöm!

Szívom az orrát,du meg megyünk dokihoz!

2013. ápr. 3. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!