Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor tanult meg pohárból...

Mikor tanult meg pohárból inni babád? Miért jó ha minél hamarabb cumisüveg helyett pohárból iszik?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 3. 14:36
 1/5 anonim ***** válasza:
4 hósan kezdtük a poharazást és 1 hét alatt megtanult inni belőle. Persze mikor jött a foga tetszett neki, hogy hozzákoccan a pohárhoz és csak bohóckodás lett az ivás vége. Én csak azért kezdtem el a poharazást, mert úgy is abból kell igyon és akkor már kár cumisüvegezni.
2013. ápr. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én mindegyik gyerekemet engedtem cumisüvegből inni másfél-, de inkább kétéves koráig , utána jött az itatopohár és 2 éves koruk után ittak rendes pohárbol. Semmilyen hátránya nem lett , hogy sokáig cumisüvegből ittak , praktius volt , nem öntötték ki állandoan belőle az innivalot , mint a pohárbol. A legkisebb 2 évesen maga ált át a pohárbol valo ivásra , minden erőltetés nélkül,látta a nagyoktol ,hogy ők abbol isznak ,de a többinél sem volt gond 3-4 nap alatt megszokták , hogy nincs többet cumisüveg.

5 gyerekes anyuka

2013. ápr. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 krisztivan ***** válasza:
Fiam kb.6 hósan dobta el a cumisüveget és akkor áttértünk a szelepes itatóra.A pohárból való ivás biztonságosan kb. 1.5 éves korában volt.Ja,akkor már egyedül.Pohárból ha én tartottam neki már a kórházba is ment 4 naposan.Abból pótoltak tápszert neki.Hamar megtanulják:-)
2013. ápr. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért jó ha nem cumisüvegből iszik, mert ha édes dolgot iszik akkor romolhatnak a fogai. Ez a babáknak való italokra rá is van írva. A fiam sajnos még nem tud pohárból inni (majdnem 10 hónapos), csak buborékol és félrenyel :(
2013. ápr. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kisfiam 1 èves ès mèg nem tud pohàrbòl inni, az az igazsàg, hogy mèg nem is pròbàltuk, de csak vizet iszik, màst nem fogad el.
2013. ápr. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!