Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek lehet, hogy felül...

Szerintetek lehet, hogy felül jön ki az első foga?

Figyelt kérdés

Megvan egy picit hülve és elvittem orvoshoz.Kértem,hogy nézze meg a fogát mert minden velejárója megvan,és éjjel sem aludt rendesen(tegnap sem)Meg nézte alul,de fölöl nem,azt mondta nem jön a foga.Mikor haza jöttünk kezdte megint a nyűgösködést,majd keservesen sírt,és tömött mindent a szájába nem tudtam vele mit csinálni így be ecseteltem neki fölül mikor hozzá értem még jobban föl sírt.Első gyerek így fogalmam sincs hogy kell kinézzen az ínye ha jön a foga.Dúzatt,és fehér is,de nem hepe hupás.Legalább is nem látom.

7 hónapos.

KÖszönöm.


2013. ápr. 3. 14:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy ki is fog jönni. Lehet, hogy megszenved vele, ahogy szépen törekszik kifelé az ínyből, de maga az áttörés még lehet nem lesz meg és közben majd alul beelőz egy fog.

A fiamnak például a szemfogai voltak hónapokkal a kibújás előtt iszonyatosan megduzzadva, kifehéredve, mégsem bújt ki, csak mikor az ideje volt.

Nálunk volt az egyik fognál olyan, hogy nem sorban jött ki. Tehát párban kellett volna az előírás szerint felül jönnie, viszont nem a fog párja jött ki, hanem a mellette lévő páros fog egyike jött ki előbb és aztán az előzőleg kibújt fog párja.

A fogzás amúgy egy ilyen korszak. Fáj, szenvednek, nyűglődnek, de nem csak töréskor, hanem addig még sokszor.:)

Amúgy ahogy írtad, hogy beteg, attól is lehet nyűgös. És ha mellé még tolakodik kifelé a fog, akkor a kettő együtt meg tényleg rossz neki.

Jobbulást kívánok és hogy minél előbb túl legyetek a fogzási mizériákon!:)

2013. ápr. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Kedves vagy:)
2013. ápr. 3. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!