Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Nektek van a kiságy...

Anyukák! Nektek van a kiságy felett ilyen zenélő-forgó a babának?

Figyelt kérdés

Mikor kezdte el érdekelni,megnyugtatni a babátokat?

A milyenk 3 hónapos,de abszolut nem érdekli,nem köti le,nem is figyel rá..


2013. ápr. 3. 15:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekünk volt, már egy hónaposan nevetett rajta. Tesóméknak is volt, ott eleinte félt tőle a gyerek, később pedig nem érdekelte. Szerintem babafüggő :)
2013. ápr. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem a kiságy fölött, hanem a nappaliban, a járóka fölött volt. Szerette mindkét gyerekem.
2013. ápr. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az én fiaim utálták :D Pár másodpercig nézegették aztán ordítani kezdtek, szerintem féltek tőle.Gondolom gyerekfüggő a dolog:)
2013. ápr. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is úgy van, mint a 2-esnél, nem a kiságyon, hanem a járókán. Kb. 3 hónapos korától szerette. Egy ideig nagyon sokszor nézegette és hallgatta. Most 8 hónapos és elalvás előtt napközben még mindig szívesen nézegeti.
2013. ápr. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is van. Kisfiam már a kezdetektől szereti, 1-2 hónaposan már hangosan sikongatott, ha forgott. Most 5 hónapos és még mindig nagyon szereti, mindig meg akarja őket fogni.
2013. ápr. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Eleinte félt tőle, aztán kb 2 és fél hónapos korától imádja! Volt, hogy 40-50 percet is elnézegette!!!Csak kb 5 hónapos korától zenéltettük, akkor már az is tetszett neki. Most meg már a szájába akarja őket rakni, és sikerül is neki! :) 6 és fél hónapos.
2013. ápr. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!

Ezek szerint,csak az én babámat nem érdekli. :(

Remélem azért később tetszeni fog neki! :)

2013. ápr. 3. 17:49
 8/8 anonim ***** válasza:
van és a fiam imádja. állandóan rángatja, beszél hozzá stb, nagyon szereti. zenéltetni nem nagyon szoktuk
2013. ápr. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!