Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti beadattátok a meningococcus...

Ti beadattátok a meningococcus elleni védőoltást?

Figyelt kérdés
Nem tudom érdemes-e beadatni a kicsinek?. Annyi minden hallani, hogy jó is meg nem is. Nem egy nagy összeg azt a 2000 ft-ot kibírom, csak annyi féle fajta oltás van már, és már így is annyit kapott, nem tudom,hogy jó-e ha ezt is megkapja... Szerintetek?
2013. ápr. 4. 09:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
igen,beadattam.Még nincs 1 éves a kisfiam,így 3 oltást kap,ebből már kettőt megkapott a harmadikat 18 hónaposan kapja majd.Nincs semmi mellékhatása eddig
2013. ápr. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
22 hónapos lányom tegnap kapta a 3. oltást
2013. ápr. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Jégtánc ***** válasza:
Ezt az egyet adattam be a nem kötelezők közül.Csak most a lányomnál.A fiaimnál anno nem adattam be.Neked kell eldönteni.Lányom kettőt kapott.Megviselni nem viselte meg.
2013. ápr. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Orvos ajánlotta,így beadattam.
2013. ápr. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Igen, ezt ajánlotta is a gyerekorvosunk. 1 éves kora után kapta, így csak 1 oltás kellett.
2013. ápr. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

a gyerekorvosunk ezt az egyet ajánlotta kifejezetten, így kétségünk sem volt, megkapta mind a két gyerek

semmi mellékhatása nem volt

2013. ápr. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én is beadattam. Ő már majdnem 1 éves volt, mikor az elsőt kapta. De pár hónap múlva kell neki egy ismétlő.
2013. ápr. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Hármasnak írnám, kettes vagyok.

A fiamnak én sem adattam be, ezért tavaly kapta a kislányommal együtt. Akkor volt majdnem 10 éves

2013. ápr. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor beadatom én is. :)
2013. ápr. 4. 09:56
 10/14 Jégtánc ***** válasza:
Nekem kint születtek Németországban a fiaim,most már 16 és 13 évesek.Ott kint nem ajánlotta a doki,így nem adattam be.Kint mások az oltási szokások,mint itthon.Ha most esetleg vagy a későbbiekben elkapja,vagy akár felnőtt fejjel,akkor az nem azért lesz mert hogy nem adattam be.
2013. ápr. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!