Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól sűrítettétek a...

Mikortól sűrítettétek a főzeléket liszttel, és volt tényleg főzelék a főzelék, nem csak az alapanyagok összeturmixolása?

Figyelt kérdés

A fiam 3,5 éves, de sajnos ezt már nem írtam fel és nem is emlékszem, hogy mikor tértünk át nála a sima főzelékre. A lányom 8 hónpos, mintha ilyenkor még tényleg nem kéne, úgy rémlik. Emlékszem, hogy a fiamnak is csináltam a krumplis, rizses, köleses változatot, majd arra is, hogy zabpehelyliszttel és rizstejjel habartam neki a spenótot, sóskát stb-t, de nem tudom, hogy mikortól. Hány hónapos kortól szokták?

A fiam tejallergiagyanus volt, most sem issza a natív tejet, mindkettőnél egyszerre jött ki az ekcéma most télen, ezért a lányomnál is csínján bánnék a tejtermékek bevezetésével is.


2013. ápr. 4. 13:16
 1/3 krisztivan ***** válasza:
Nekem nem ette meg a fiam a főzeléknek nevezett összeturmixolt"vackokat".8 hósan már rendes rántással csináltam a főzelékeket.Sőt ami a kedvence volt(még most is) ha hagymás rántást csináltam a krumpli+répa variációra:-))
2013. ápr. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi.

Igen. Nekem megeszi, konkrétan ő is, mint a fiam annak idején mindent megeszik, csak kaja legyen :) Ezért ha lehet, kímélném a gyomrát, na meg az ízeket is érezze, ha már ilyen. Persze ha nem enné, én sem cicóznék :)

2013. ápr. 4. 13:29
 3/3 anonim ***** válasza:
11hos amikor bevezettem a tejfolt, onnantol kezdve suritettem a rendes fozeleket, 12hosan hagytuk el teljesen a turmixolast
2013. ápr. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!