Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mit raktok bele a gyerkőc...

Ti mit raktok bele a gyerkőc ételébe (főzelék, gyümi), hogy táplálóbb legyen?

Figyelt kérdés

6hós a Kisfiam és adok már neki mindenféle nekivaló főzeléket, gyümölcsöt, de kiváltani nem tudom még az étkezéseket.Ebédre megeszik egy jó nagy tányér(1 üveg bébiételnek megfelelő) főzeléket és én készítem el, de kell neki még mellé tápszer.Ugyan ez a többi étkezésnél is..Olyan mintha nem lenne neki elég a főzelék...Minden evésnél kell legalább 90ml tápszert adnom!Így meg félek, hogy túl sokat eszik, mert amúgy eléggé nagy baba!9500gramm és 3000grammal született!!

Mit tegyek?Ne adjak neki tápszert?Legyen elég az amit kap a főzelékből?Vagy?


2013. márc. 11. 15:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Hűha, 6 hósan, 95kg, tényleg jó nagy a kislegény..:-))


Én adnék neki még fdőzeléket ha éhes, akkor had egyen a drága. :-)

De mi lenne, ha megpróbálnád a főzit krumplival sűríteni pluszban, és a tápot meg csak napi 2x adnál nagyobb adagban neki? mondjuk este, és reggel?

2013. márc. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
jaj, bocsi, 9,5kg, nem 95kg, rossz helyre ment a vessző..:-))
2013. márc. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Rántsd vagy habard be a főzelékeket, tegyél bele egy kevés husit is.
2013. márc. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A főzelékeket krumplival csinálom és szinte mindig rakok bele husit is!!!Habarjam?rántsam?Hogyan?
2013. márc. 11. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!