Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos babátok hányszor,...

5 hónapos babátok hányszor, mikor és mit eszik, illetve mikor kel és fekszik este?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 4. 13:46
 1/8 anonim ***** válasza:

jövőhéten lesz 5 hónapos kisfiú.

anyatejes még,zabagép :)

egyenlőre csak ezt eszik,nem is fogadna el még mást ahogy próbálkoztam volna öklendezett a cumisüvegtől és a kanáltól is nemhogy a kajától..még korai neki a hozzátáplálás,de még nem bánom,sok tejem van szép nagy baba,egyenlőre várok még.

6-7körül kel,este 19-20 körül alszik el,az éjszakát 1 hete alussza át. 4 óránként szopik,nappal!

2013. ápr. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
bocsi a sok "még"-ért :)
2013. ápr. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az én lányom tápszeres,de nem igen akar enni nap közben.Éjszaka pedig nem kel már fel.Védőnő szerint 5x kéne ennie,de én örülök ha 4x eszik.Ő eszik már tejpépeket,zöldségeket,gyümölcsöket is a tápszer mellett.Viszont ahogy olvasgattam akiknek a babájuk 5x eszik már reggel 6 kor fent vannak.Az én lányom általában 8 fele kel és este 8-9 körül alszik el.
2013. ápr. 4. 14:00
 4/8 anonim ***** válasza:

első vagyok

a kislányom viszont tápszeres volt,és 5 hósan 1 étkezést váltottunk ki vmilyen gyümölcspéppel,

4 szer evett egy nap,reggeli: 2dl tápszer

tízórai:gyümölcspüré babapiskótával

ebéd:2dl tápszer

vacsi,lefekvéskor: szintén tápszer


lassan váltottuk ki az étkezéseket

sokáig csak ennyiket kapott,aztán szépen lassan ment a többi gyümölcs,zöldség,de fő tápláléka a tápszer volt,

de 1 éves korára már mindenevő volt szerencsére minden ízlett neki,!

annyit egyen amennyi jól esik neki.

és amiket írtál rendben van a kislányod

ha egészséges,jól érzi magát,és van elég kakis,pisis pelus

akkor ne aggódj

minden baba más és más,nincs összehasonlítási alap!

2013. ápr. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem rosszkedvű vagy túl nyűgős.A születési súlyához képest pedig nem is vékony vagy ilyesmi.3950grammal született 4 hónaposan mérték 7200grammnak.Én reggel este adok neki tápszert,de örülök ha a 150-et megeszi(eddig olyan jó evő volt) délben-1 körül kap zöldséget,,délután 5 felé pedig tejpépet vagy gyümölcsöt.Hiába próbálom közte adni neki nem kéri,sír mert nem akar enni bármit adok neki.A kakival és pisivel nincsen gond.Mondjuk elég sokat iszik.
2013. ápr. 4. 14:13
 6/8 anonim ***** válasza:
26%

Az én fiam 5hónapos es egy hetes.

En mar 2,5 hónapos koraban elkezdtem neki a köstoltatást...

3,5 hos kora óta kapja a hazilag készítette ételeket ikletve a bébieteleket.

Egyebkent tapszeres baba az elejetol kezdve..

6 hetes kora óta átalussza az éjszakat.

Reggel 7-8kozott kel reggeli tapszer majd 13kor ebed ami mar bébiétel majd 17kor uzsi tejpép vagy tejberizspép 20kor vacsi tápszer


Ő mar nagyon rég óta csak 4x eszik.

Fejlődik hízik szépen.

2013. ápr. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

2,5 hónapos kora óta??

hú jó korán..ezt a védőnő vagy a doki mondta hogy ilyen korán kezd??

2013. ápr. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én 3 hónapos kora után kezdtem a hozzátáplálást.A védőnőm tudta és nem mondta,hogy rosszul csinálom......
2013. ápr. 4. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!