Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel sürithetném a gyümölcspü...

Mivel sürithetném a gyümölcspürét-turmixot, hogy táplálóbb legyen?

Figyelt kérdés
5 és fél hónapos a babám, délelőtt ha gyümit adok neki megeszik kb. 200 ml, és aztán nem kéri a tápszert. De ha nem teszek a gyümölcsbe semmit úgy nem elég tápláló egy étkezésre, igaz??? És a tejpépeket nem igazán szereti!
2009. szept. 21. 08:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Títórairaebédg elég kellene lennie.Tehetsz bele babakekszet...
2009. szept. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szia,én rizst szoktam főzni és azzal turmixolom össze a gyumölcsöt.egyébként ha megeszi simán a gyümit,máfél óra múlva tuti éhes,de igy elég tápláló neki.mondjuk az enyém szerti ha tejpépet teszek bele,de a drága babakekszet sose reszelném bele a gyümibe az tuti.
2009. szept. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bármilyen kekszet tehetsz bele,esetleg babapiskótát is.Már 5 hónaposan kell neki a lisztes étel.És nem kell feltétlen turmixolni,lehet már kicsit darabosabb is.Lassan már a déli ebédet is ki kellene váltani valamilyen főzelékre,husira.A természetes ételek,vitaminok jobbak,mint a mesterséges tápszer és a tejpép.Az,ha megnézed a dobozát,valójában tejbegríz.
2009. szept. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tegyél bele sima háztartási kekszet, hátha jobban megtölti a pociját. A gyümölcs magában nem túl tápláló, sőt, savat csinál, és csak éhes lesz tőle a baba rövid időn belül.
2009. szept. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem "csalnom" kellett, mert a lányom nem ette meg simán a tápszert, így 2 kanállal raktam a gyümölcsébe mindig.

A Sinlac-ot is ajánlotta a védőnő.

Szoktam tenni bele még:

keksz

babapiskóta

rizs (jól megfőzve, összenyomkodva)

gríz

banán (tehát alma-őszi + banán, szilva-alma + banán,...stb.)

krumpli (mint a banánt, sűrítőnek, laktatónak).

2009. szept. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szia! én kölespelyhet, vagy kukoricapelyhet szoktam belerakni. a kukoricapelyhet picire töröm és hagyom egy kicsit benne "megázni". a fiam mindkettőt szereti (természetesen natúr pelyhek)
2009. szept. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a rizst meg a banánt mondanám.

De ha nem kéri a tápit, akkor lehet, hogy elég neki.

2009. szept. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!