Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hós babánál, aki anyatejes,5...

5 hós babánál, aki anyatejes,5-6x szopik, kis gyümölcspürét, főzeléket kap már, normális, h csak 5-6 naponta van széklete?

Figyelt kérdés
2010. okt. 25. 17:55
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem nem.mert ha már hozzátáplált akkor jobban kellene hogy legyen széklete.valami nagyon megfogja a hasát! szerintem vidd el orvoshoz!
2010. okt. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nem fájlalja a hasát, nem erőlködik és a kakija nem kemény, akkor nincs baj. Azt mondják kell egy kis idő, hogy ráálljon a gyomra a szilárdabb ételre.
2010. okt. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sem normális, akár hozzátáplált, akár nem. Még a kizárólag anyatejet kapó babáknál mondják, hogy nem gond, de én akkor is és a te esetedben főleg megkérdezném az orvost!
2010. okt. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezzel küzdöttünk előző héten mi is... 5,5 hónapos, anyatejes, délelőttönként kis gyümi... 6 napig nem volt széklet, már nagyon beparáztunk... védőnő, dokinő hőmérőzést, hasmasszírt, cukros kamillateát és laevolac szirupot ajánlott... végül is megjött az eredmény :)))) Nekünk is azt mondták, anyatejeseknél előfordul, amíg a baba hasa puha és nincs diszkomfort érzete, nem kell aggódni... de most már 2 nap után adom a laevolac szirupot napi kétszer, abból gond nem lehet...
2010. okt. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Orvosának jeleztem, láthatóan nem nagyon foglalkozik vele, azt mondja puha a hasa. De a kicsi erőlködött már napok óta, most este szopi közben is feszengett. Lázmérőztük és nagyon kemény kakija volt. Nagyon kemény! Levolac szirup gyógyszer? Hashajtó vagy mi?
2010. okt. 25. 22:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Természetes anyag, nem lehet rászokni, vény nélkül kapható... tulajdonképpen lazítja a székletet, nedvesíti, nem hashajtó... csak mivel lággyá teszi a kakit, könnyebben jön ki...
2010. okt. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Már válaszoltam korábban a kérdésedre (azt hiszem harmadikként), bocsi, hogy most nem konkrétan ezzel kapcsolatban, de ahogy olvastam a kommented... szerintem most válts orvost, mert - ne legyen! - mi van, ha komolyabb problémátok adódik, akkor sem vesz majd komolyan a doki? Én tuti váltanék!
2010. okt. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!