Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A nestlé Lactogen Harmony és...

A nestlé Lactogen Harmony és Lactogen AR ugyanaz a tápszer?

Figyelt kérdés
A gyógyszertárban a Harmony helyett Ar-t adtak, mondván ugyanaz a kettő. Valaki esetleg az Harmony dobozán lévő leírást bemásolná nekem?
2013. ápr. 4. 17:08
 1/10 anonim ***** válasza:
az AR-t bukós babáknak szokták adni!
2013. ápr. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem ugyanaz a kettő.
2013. ápr. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Akkor az szuper. 2 válaszoló tudnál infót adni a Harmonyról?
2013. ápr. 4. 20:49
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem 2-es vagyok, de leírom Neked:


Speciális -gyógyászati célra szánt- tápszer enhe emésztési problémák (hasfájás, haspuffadás, székrekedés és bukás) esetén.


Kell a többi info is róla, hogy milyen tejsavbaktérium kultúrát tartalmaz?


Egyébként tényleg nem ugyanaz a kettő.

2013. ápr. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
AZ AR csak bukásra jó, az meg is szűnt elvileg, max. raktáron lehet még. A Harmony, ahogy írták, töb mindenre jó, ez az új, nekem már 2 hónapja ezt adják a gyógyszertárban, de azt mondták, lehet még máshol raktáron AR. Nekünk bukásra kellett az AR, és a Harmony is jó bukásra, így nem okozott gondot.Azonban ha más miatt írták fel a Harmonyt, akkor arra nem jó.
2013. ápr. 5. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát én már nem tudom kinek higgyek. Felhívtam ma egy másik gyógyszertárat és azt mondták az AR megszűnt, nevet váltott a Harmony van helyette. Ugyanaz a kettő. Ki érti ezt... :(
2013. ápr. 5. 16:38
 7/10 anonim ***** válasza:
AR megszűnt, én voltam az utolsó válaszoló. Amit az AR tud tudja a Harmony is, de fordítva nem, pl. az AR nem jó székrekedésre. Mire írták nektek fel?
2013. ápr. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
pont székrekedéses :( nem értem én ezeket a gyógyszertárakat
2013. ápr. 6. 16:13
 9/10 anonim válasza:
Szia! Engem ma világosítottak fel, mert 3 napja vártunk az AR tápszerünkre, mire hajlandóak voltak utánakérdezni, elvileg a gyártót/forgalmazót hívták fel és ők mondták, hogy ugyanaz a kettő, az AR megszűnt, ez az új a Harmony ami ugyanaz....
2013. ápr. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekem maradt a nagylányomtól egy doboz AR. Most a fiam Harmony-t kap. Az összetevők ugyanazok, csak a Harmony-ban dupla mennyiségű keménytő van, és ennek megfelelően kicsit kevesebb laktóz. Ja és a Harmony-ban van L-ruteri baci ami jó a bélflórának. nekem azt mondta a doktornő, hogy nyugodtan használjam el a régit is, de őszintén szólva nem merem, még várok vele amíg nagyobb nem lesz.
2013. jún. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!