Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem értem van tórna, espumisan...

Nem értem van tórna, espumisan, ma vettem szélcsővet de semmi. Miért?

Figyelt kérdés
Ma vettem meg a szélcsövet ki is probáltam de csak a székletet inditotta be én esküszöm,hogy nem hallottam pukit.Pedig mozgattam le föl huzogattam direkt ingereltem hátha de semmi.Vagy esetleg én nem hallottam?
2013. ápr. 4. 18:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem volt beszorulva puki.
2013. ápr. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Lehet nem hallottad vagy nem volt puki. De távozhatott a kakival együtt is. Mi is használtuk, nem igazán hallottam én se mindig,de érezni ha fogod a csövet ahogy áramlik ki.
2013. ápr. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
De sajnos nagyon szeles a Dr-Nő mondta mikor vizsgálta tegnap.Már nem tudom,hogy mit csináljak.
2013. ápr. 4. 18:49
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Babamasszázs nekünk sokat segített!!csak úgy "durrogot"közbe:) meg próbáltam sokat hasra tenni, bár nem nagyon szerette,de az is segített sokszor.
2013. ápr. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Édeskömény teát próbáljatok néhány kanállal evés előtt. Evés közben is büfiztesd, és ahogy előttem is írták, tedd sokat hasra!


Anyatejes vagy tápis?

2013. ápr. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.Ja Anyatejes
2013. ápr. 4. 19:59
 7/13 A kérdező kommentje:
Hogy kell a baba masszásd csinálni?
2013. ápr. 4. 20:02
 8/13 anonim ***** válasza:

Szia :)

Az en kisfiam 4 honapos es hasfajos volt az elso idokben...mi is espumisant adtunk neki amire eloszor azt hittem h jo de kiderult h megsem...sokat tornaztattam de csak reszben jelentett megoldast..ami igazan segitett a biogaia volt napi 5 csepp es elmult a hasfajasunk...az infacolt sajna kibukta az osszes anyatejjel egyutt...

Par napja nem alszunk szinte semmit ejszaka sir tekeri magat nem tud pukizni...ma vettem megint biogaiat igaz 4035 ft ba kerul de megeri.en ezt tudom ajanlani :)

Udv: egy hasfajos torpe anyukaja

2013. ápr. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én kérdeztem, hogy szopis-e. Próbáld ki, hogy elhagyod a tejtermékeket, a tojást néhány napra, hátha könnyebben boldogul a Kicsid.


Kitartás!

2013. ápr. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!