Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos baba teájába cukrot...

Eszo kérdése:

4 hónapos baba teájába cukrot vagy édesítőt tenni?!

Figyelt kérdés
ha anélkül nem issza meg, akkor melyiket tegyünk bele inkább?
2013. ápr. 4. 18:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
27%
Én nagyon pici cukrot raktam bele! Nekem sem volt hajlandó meginni semmit!
2013. ápr. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
31%
inkább a cukor.
2013. ápr. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
56%

Ha nagyon nem issza, inkább cukor, az édesítő káros(abb)


De miért kell neki tea? Tudom, nem rásze kérdésnek, és nem kioktatni akarlak. A víz sokkal jobb lenne, illetve ha már úgyis hozzátáplálsz, akkor vmilyen 100%- os gyümilé vízzel hígítva, otthon elkészítve... (én a mai napig utálom a teát)

2013. ápr. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
38%
Pici cukrot. Az édesítő mesterséges dolog, és még a felnőtteknek sem szabad sokat használni belőle.
2013. ápr. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
csak elméleti kérdés..csak anyatejes egyelőre.
2013. ápr. 4. 19:04
 6/11 anonim ***** válasza:
53%

Hú, ha csak anyatejes, én nem adnék/adtam neki ilyesmit. Mondjuk nekem nem is fogadott el semmit, csak a vizet, de abból is csak nagyon kicsit, vagy egy kis gyümölcs levet (igazi gyümölcsből kicentrifugálva) vízzel higítva.

Bocsi, tudom, nem ez volt a kérdés.

Szóval esetleg tegyél gyümölcs cukrot, én is azt szoktam, ha kell valamibe (pl. tejbegríz), de az enyém már másfél éves. Vagy van még szőlőcukor is, de tapasztalatom szerint az nem nagyon édesít, én egyszer vettem, de nem jött be sajna.

2013. ápr. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
18%
Stevia, természetes édesítőszer, növényből állítják elő. Vagy barnacukor, esetleg, nagyon minimális.
2013. ápr. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%

Érdekelne már megint mi rosszat mondtam :)


Szoptatott babának teljesen felesleges más folyadék- ha igény szerint van szoptatva.

Ha mégis, a legjobb a víz lenne. De ha már valami ízes, akkor hígított gyümölcslé.

És, ha maradunk a teánál, akkor. De én tök feleslegesnek tartom az ilyeneket.


Na mindegy.

2013. ápr. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
49%

Nyírfacukor.


Én is azzal édesítek a babának ha valamibe kell neki cukor (igaz ő már 7 hós de mivel tápszeres baba így már 4 hós korától hozzátáplálok).


Egy kis infó:

[link]


Teljesen egészséges, nyugodtan ízesítheted vele a teáját vagy később a tejbegrízt, gyümölcspépet, sütiket, bármit amit egyébként cukorral készítenél.


(rossmanba szoktam venni egyébként a bio részlegnél találod)

2013. ápr. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én is nyírfacukrot használok,szintén a rossmannból.:)Az nem méreg legalább.:)
2013. ápr. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!