Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzás miatt jelenhetett meg...

Fogzás miatt jelenhetett meg a pelenkakiütés?

Figyelt kérdés
Most 4 hónapos a babám. Soha de soha nem volt pöttyös afeneke, nem is tudtam mi ez,mig valaki nem mondta, hogy lehet hogy a végbele körül megjelent 4-5-6 kis pöttyöcske az lehet. 3 hete tengernyi nyála van, eláztatja a ruháit, felsír álmában, habzó bubikat fúj a szájával,nyújtogatja a nyelvét, ujjaival az alsó inyét birizgálja, és most még ezek a pöttyök is... De a gyerekorvos szerint biztos nem jön még a foga... Kérdésem, hogy lehetnek tényleg ettől a pöttyök a popsiján? Ilyenkor sok idő amig kibújnak az első fogai? És még annyit, hogy jóval nyugtalanabbpár napja, mint szokott. Eddig nyugodt,kiegyensúlyozott volt, mostmeg...
2013. ápr. 5. 08:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen, lehet... Az én lányomnak is akkor volt pelenkakiütése, mikor az első foga bújt.

Egyébként miért ne jöhetne a foga?? Az egyik ismerősöm kisfiának is most bújt ki az első két foga és még csak 4 hónapos.

2013. ápr. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Persze, a fiam unokatesójának is akkor jött ki alul, míg az enyémnek csak 7 hónaposan, durván kiütéses volt. Csak kenegesd neki Sudocrem-mel, el fog múlni. Most ez enyém 15 hónapos, és a felső fogak miatt is tiszta pötty volt, de elmúlt. Ez mondhatni normális.
2013. ápr. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Csak pár darab pöttye van, és csak a végbele körül..

És ha tényleg fogzik, akkor még több hét is lehet mire kibújik? Neogranormonnal kentem be este..

2013. ápr. 5. 08:43
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én babámnak is ilyen volt a popsija mikor kibújt az első fogacskája,lehet akár egy hét is,mire kibújik a fogacska.Nekem nagyon jó volt rá a Naturlandos hintőpor(fertőtlenítős).
2013. ápr. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Várok türelmesen. Remélem ennél nem lesz rosszabb, mert durva dolgokat olvasni a fogzási időszakról...
2013. ápr. 5. 09:51
 6/7 anonim ***** válasza:

A lányomnak most megint készülődik kijönni valamelyik fogacskája,tegnap nagyon durva hasmenése volt.

4-es voltam

2013. ápr. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az nekünk nincs... És nagyon rosszul viseli?
2013. ápr. 5. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!