Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam kukiján csomot észlelt...

Kisfiam kukiján csomot észleltem. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
sziasztok anyukak!kisfiam kukijan par nappal ezelott csomot találtam.a háziorvost nemtudom elérni de mindenképp elviszem orvoshoz.viszont nagyon nyugtalanit.mitol lehet?volt mar vkinek ilyesmi tapasztalata?
2013. ápr. 5. 10:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én is találtam rajta "csomót", fehéres színű volt. De csak a pelus krém gyűlt alá neki. Ahogy húzogattuk neki a kukiját, úgy szépen ki is tisztult alóla.
2013. ápr. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez faggyú csomó. Nekem úgy magyarázta az orvos, hogy olyan mint a pattanás, csak nincs begyulladva. Ha nem piros körülötte és nem fáj neki nem nyúlnak hozzá. Nekünk nem csináltak vele semmit.
2013. ápr. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
és aztán elmult?nektek pontosan hol helyezkedett el?nekunk a makk felett van oldalt
2013. ápr. 5. 12:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen nálunk is azon a részen volt vagy egy picit még van. Nálunk apa fürdet így Ő tudja rajta van-e még. Pár napja azt mondta már alig látszik.
2013. ápr. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát remelem nekunk is igy lesz de azert majd elmegyek vele orvoshoz,koszi szépen,
2013. ápr. 5. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!