Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek melyik variáció tetszik...

Nektek melyik variáció tetszik jobban, ha kislányt kell elnevezni?

Figyelt kérdés
Mirabella vagy Jázmin Olívia (ez utóbbi esetben mindkettőt adnám, tehát két keresztneve lenne). Légyszi, normális válaszokat kérek. Köszi előre is! :)

2013. ápr. 5. 14:31
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Értem, mire gondolsz. De szerintem ez nem egy olyan direkt párosítás, mint mondjuk az Alma Virág, Viola Ibolya vagy Piroska Lilla vagy ilyesmi :). Az Olívia idegen név, így kapásból nem arra gondolnak az emberek, hogy mi is a jelentése? Ja, olajfa? Egyszerűen szép a hangzása együtt számomra. De köszi az észrevételt, én se akarlak lehurrogni, csak nekem úgy tűnik, ez nem olyan erős együtt, nem üti egymást, mint a leírt példák a természeti nevekre. Persze ez egy észrevétel volt részedről, és engem érdekelnek az észrevételek is, mert ha Neked eszedbe jutott, lehet, másnak is eszébe jutna.
2013. ápr. 14. 23:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!