Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A ti 4-hetes babátok mit...

A ti 4-hetes babátok mit csinál? Csak eszik? Alszik?

Figyelt kérdés
Ma feltünöen sokat aludt a 4-hetes babám.Remélem ez normális dolog.Nem kéne már nézelödni és többet fent lenni??
2013. ápr. 5. 19:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj,ilyenkor még nincs más dolga,de ha esetleg szerinted túl sokat alszik magához képest,várj egy napot,ha akkor is ilyen,akkor hívd fel a gyerekorvost telefonon,ne vidd be a rendelőbe és kérj véleményt,így biztosan nyugodtabb leszel.
2013. ápr. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Oké nagyon szépen köszönöm
2013. ápr. 5. 19:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyik nap ilyen, másik nap olyan. Van mikor többet van fent. Mi tegnap reggel 5től este 22ig voltunk fent. Alig aludt összesen 4-5 órát. Mindig elaludt, majd felébredt, mert fájt a hasa. Ezzel arra akartam kilyukadni, hogy lesz ez még másképp is. Mi 6 hetesek vagyunk!!
2013. ápr. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

őket is megviseli ez az idő. Ilyen időben én is legszivesebben csak aludnék, akár napkig :D

Ugyan az én babám 8 hetes, de van, hogy neki is olyan napja van, hogy jóformán csak enni kel fel. Semmi baja a babádnak.

2013. ápr. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!