Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek óvodás testvére van....

Akinek óvodás testvére van. Nem féltitek a babát, attól hogy mi minden betegséget hoz haza a nagyobb gyerkőc? H1N1, Calici stb.

Figyelt kérdés
Hogy is tilthatnám el a kicsitől az ovis tesóját? Annyira imádják egymást. A kicsi 4 hós, a nagyobbik 5 éves. Mindig attól félek hogy lappang benne valami és átadja majd a kicsinek. Mik a tapasztalatok? Sokat leszünk a télen betegek? A baba is?
2009. szept. 21. 15:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Az én fiam most kezdte az iskolát, a kicsi 1 éves. Tavaly sem hozott haza semmit sem az ovodából. Igaz én adtam neki béres cseppet, + C vitamint. Fontos a megelőzés, és akkor nem lehet nagy baj.
2009. szept. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az enyém 10 a kicsi 2 éves.Imádják egymást eltiltani nem lehet.

Remélem nem hoz haza semmit, eddig a kicsi max. náthás volt, a nagy sem igazán betegeskedik(néha azért előfordul).Kapnak c -vitamint.

Bízom benne hogy nem lesz bajuk.

Tavaly apa hozott hányás-hasmenést na ezen mindenki átesett, de más nem volt.

2009. szept. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!