Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen cümisüveget ajánlanátok?

Milyen cümisüveget ajánlanátok?

Figyelt kérdés

3 hónapos a lányom.Mikor megszületett a MAM újszülött cumisüveg kezdőszettjét vettem neki,abból evett.

Szeretnék váltani,de milyet vegyek?Nektek mi vált be?


2013. ápr. 6. 10:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Dr Brown's! Én az elejétől ezt használtam, miután az avent nem vált be! Nem nyel levegőt, nem fájt a poci! Imádom. 1éves múlt, de még mindig ezt a típusú cumisüveget adom neki!
2013. ápr. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekünk a Tommee Tippee vált be :-)
2013. ápr. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért szeretnél váltani? Nekem még mindig az újszülöttesből eszik, ha jó akkor miért ne? Majd ha tápszert váltasz, akkor kell nagyobb.
2013. ápr. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja lemaradt 5 hónapos.
2013. ápr. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én később is a MaM üvegeket vettem, csak a 260 ml-s méretet. A mai napig abból issza az esti tejet (sajna), 3-mas lyukú szívókán. 2 éves a lányom.
2013. ápr. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kb 5-6 hónapos korig üveg Nuk-ot használtam. Amikor meg fogdost, emelgette, esetleg dobálta, akkor meg sima műanyag cumisüveget. Azt hiszem kaptunk is 3 noname üveget, csak szép volt a mintája. Én meg vettem hozzá 2 db dm-es-t is.
2013. ápr. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért váltanál? Vegyél nagyobb lyukú MAM cumit az üvegre.
2013. ápr. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!