Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a babádat lekörvérezték...

Ha a babádat lekörvérezték azt hogy reagáltad le? Visszaszóltál valamit?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 6. 14:56
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem s mondták,h jó húsban van,de én nem bántásnak veszem fel,egy babának husimusinak kell lenni,majd megnyúlik.Ilyenkor azt kell válaszolni,ha akarsz,bár jobb,ha egyik fülön be,a másikon ki:szerencsére van mit enni adnom, vagy még jó hogy nem csontkollekció,van mit lemozogni magáról vagy csak hogy ez a téli bundája,valami viccessel üsd el,felesleges belefolyni ilyen vitákba.De az is lehet,h nem rosszindulatból mondták...
2013. ápr. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez már annyira túl van reagálva. Nem lehet megkérdezni, hogy jól szopik a baba, vagy bármi ilyent mert lehet tápszeres és megsértődik, nem lehet azt mondani, hogy jó husiban van a baba mert lekövérezem. Komolyan mit lehet már mondani, de aranyoson kívül.
2013. ápr. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Engem egyáltalán nem zavarna. Szerintem pont a dagibb babák a legaranyosabbak. Én is kövér kisbaba voltam, aztán ahogy elkezdtem menni, egyre vékonyabb lettem, egész életemben vékony voltam. Szerintem nem kell visszaszólni semmit...
2013. ápr. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
sztem is egy babának ducinak kell lenni, nem kell mindenen kiakadni
2013. ápr. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is lehusiztam barátnőm babáját. Imádom dögönyözni. Ő 8 hónaposan annyi, mint az én fiam 2,5 évesen. De az enyém csont és bőr, nem olyan megdögönyözni, mint egy kis husimusit. De tisztában is van vele barátnőm, ő is szokta dagizni a kicsit. Mert az is. De nagyon jó, hogy olyan kis dagi,imádom markolászni, gyúrogatni :) Abszolút pozitív. Nekem sose volt husis gyerekem, soványok voltak mindig.
2013. ápr. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem szólnék vissza, de ha bántóan kövérezték le, akkor megsértődnék. Pl. barátnőm anyósa 1 órán át sápitozott a barátnőmnek (én is ott voltam), hogy hogy lehet egy baba ennyire kövér és hogy a családban még senki nem volt dagadt. Az tényleg bántó volt, nem csodálom, hogy kiakadt. Ha csak azt mondja, hogy de aranyos kis husis, akkor nem sértődnék meg.
2013. ápr. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!