Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a legolcsóbb tápszer,...

Melyik a legolcsóbb tápszer, amit recept nélkül is lehet kapni?

Figyelt kérdés

1-es és 2-es érdekelne, ha tudtok nagyjából árakat és márkákat mondani.

Köszönöm.


2013. ápr. 6. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Dm,rossmann sajátmárkása 1300 körül van.
2013. ápr. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
dm 1200 körül, s újra kapható
2013. ápr. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anyács ***** válasza:
100%
Inkább vennék kikönyörögnék receptet a Milupa Fermentáltra, ami majdnem 1kg, és 1066ft receptre, anélkül pedig 2000.
2013. ápr. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos most neveket,árakat nem tudok mondani,így egy év múltán:),de mindenképp utána fogok nézni,ha legközelebb megyek vásárolni,megígérem.Én arra emlékszem,h nagyon sokszor úgy vettem,ha akciós volt(Tescoba,Rossmannba,Dm.ben) nekem nem volt jól bevált,mindig azt vettem,amelyik épp olcsóbb volt,Szerencsére nem volt válogatós és hasfájós sem,ezért nem volt probléma.NAgyon sokat lehet így spórolni,pl ha a tescoban volt egy fajta,ami mondjuk akciósan majdnem fél árban jött ki, jól bevásároltam belőle ,kibontatlanul semmi baja nincs.Nekem személy szerint a rossmanos és a dm-es ízre nem jött be,de a gyerek megitta:)(de meg fogom neked majd írni,h melyik volt az amelyik nagyon jó árban volt,csak mondom,nem fog már az agyam:)
2013. ápr. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is DM-eset vettem, amíg tápszeres volt a fiam.

A doki akármit írt fel, az egyiktől bukott, a másiktól szorulása lett, a harmadik iszonyat áron volt...

A Babylove tökéletesen bevált, végig azt itta.

2013. aug. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!