Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adtok reggelire, vacsorára...

Gabszem kérdése:

Mit adtok reggelire, vacsorára 1 év körüli babátoknak?

Figyelt kérdés
Kellenének ötletek, hogy változatossá tehessem az étkezéseit.
2013. ápr. 7. 14:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Reggel ha felkel, akkor tejet kap, utána rá 2 órára eszik csak az gyümölcs, de ha én reggelizek, akkor abból szoktam adni. (rántotta, szendvics, amit én is ennék)... Egyébként müzli joghurttal, kása, főtt tojás, tojáskrém, májkrém, bármilyen zöldség, gyümölcs krém kenyérre... Vacsorára pedig tejitalt kap, előtte pedig 3 órával eszik csak, akkor baby desszertet kap (krémtúró, puding, joghurt), vacsira i szerintem ugyan azt, amit te! :)
2013. ápr. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Babeli Zurzavar ***** válasza:
ugyanazt mint mi, lekvaros kalacs, felvagottas,majas szendvics, tojas,muzli, joghurt,zoldseg,gyumi, mindent! ma megprobaltam hogy viz helyett egy dl tehentejet adok neki de nem kerte... utalta konkretan:-)
2013. ápr. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én sinlac, vagy sinemil-t adok neki. Reggelire és vacsorára. Mindig kavarok hozzá valamien gyümölcsöt.
2013. ápr. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!