Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adtok reggelire az 1 éves...

Mit adtok reggelire az 1 éves babátoknak?

Figyelt kérdés

Próbálom változatosan etetgetni, gondoltam biztos megosztanátok velem a tapasztalataitokat, ötleteteket. :)

Köszönöm előre is a válaszokat :)



2012. máj. 9. 14:24
 1/10 anonim ***** válasza:
(nincs gyerekem) de a baba muzli nagyon jo, vagy baba tejbegriz, ha vasarolsz, meg tudod nezni, hogy menyik a jo minosegu, es mennyi idos kortol adhatsz neki. (ha megtudja enni a tejes dolgokat, talan csinalhatsz igazit is, de errol a vedonotoket kell megkerdezni, az allergias reakciok miatt
2012. máj. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia, ma pl. bundás kenyeret, kenyeret sonkával, sajttal, babajoghurt kaláccsal, rántotta, májkrémes kenyér.

Egy 2,5 éves kisfiú és egy 1 éves kislány anyukája

2012. máj. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszönöm, bundás kenyeret nem mertem adni, az olaj miatt :)
2012. máj. 9. 14:31
 4/10 anonim ***** válasza:
müzliztünk meg tejpépeztünk 1évesen reggelente..de a babamüzlinek elég pocsék ize volt..legalábbis számomra..de a fiam se ugrált érte csak ha reszeltem bele almát v, elkevertem gyümis bébiétellell ette meg..most 15hósakvunk zsmele,sonka,sajt,joghurt,kakaó..minden amit én is meg ennék:)
2012. máj. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia, a bundás kenyeres vagyok. :) A legtöbb külföldi babarecept-könyv az elsők között említi a 9 hó feletti babák ételei között a bundás kenyeret. Én pici csíkokra vágom a házi kenyeret (én sütöm), és főleg vajban sütöm (darabka vaj és egy kiskanál olaj mindössze).
2012. máj. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nálunk reggel tápszer van (így iszik folyadékot, mert hígítva adom neki - egyébként keveset iszik napközben), utána pedig gyümölcs, vagy pürésítve, vagy kezébe adom és elmajszolja. Ha pürésített, akkor szoktam neki valamilyen pelyhet (köles, zab) belerakni.
2012. máj. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk úgy van hogy reggel(6-fél7), este még tápszert iszik,de már ezt a tejitalt, este a vaniliásat,reggel a simát amibe teszek kakaót,azon dolgozunk a férjemmel,hogy átszoktassuk reggel rendes tejes kakaóra.

Ez ilyen elő reggeli,mert kb 1 órán belül leülünk reggelizni és akkor eszik kis tojásrántottát,sajtot,zöldséget,vagy tejpépet,vagy zabkását,vagy tejbegrízt.

2012. máj. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
tápszert.
2012. máj. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mióta elmúlt 1 éves, kb. fele-fele arányban tejet és tápszert. (előtte csak tápszert kapott reggelire)
2012. máj. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ma pl. vajas kenyeret adtam neki, mert a tojásrántotta valamiért nem kellett... a májas kenyérért sem ugrik, de néha megeszi, tejpépet, tejbegrízt (fahéjjal vagy kakaóval) szokott még kapni. Utána valami gyümölcsöt, ma pl. alma volt reszelve. Majd egy banán. A gyümölcs a mindene, ha tehetné, csak azt enne.
2012. máj. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!