Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális hogy a 4 hónapos...

Normális hogy a 4 hónapos kisfiam ülni akar? Ha benn van a babahordozoba is húzza ki magát, hogy felül!

Figyelt kérdés
2009. szept. 22. 10:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen. Lányom is ezt csinálta. Aztán persze nem ült előbb, mint az átlag :-) Csak küzdött. Kockás hasa lesz...
2009. szept. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk is ez volt a helyzet, mi eljutottunk mára odáig /pont ma 6 hónapos/ hogy a bébihordóban csak akkor ül el ha utazunk. Én addig abban etettem de a végére ordított benne, feszegette magát, annyira erőlködött hogy felüljön. Mivel nem jött össze neki inkább ordított. Azóta kézben etetem mert már majd kiakasztott ezzel. Nekem most ül, még néha el dől mint a krumpliszsák.
2009. szept. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lányom ugyanezt csinálja, jövő héten lesz 4 hónapos. Hasból akar felülni! Szinte mindig erőlködik, olyan édes,hogy nem adja fel!:)
2009. szept. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!