Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 kg-os babát milyen ruhába...

5 kg-os babát milyen ruhába öltöztettek ilyen jó időben sétáláshoz?

Figyelt kérdés

A korát direkt nem írtam mert koraszülött, ezért ez nem mérvadó.

Az a lényeg hogy pici még, ő csak fekszik a babakocsiban.


De attól félek túlzásba viszem az öltöztetést és a betakargatását. Folyton ellenőrzöm hogy mennyire lehet melege a takaró alatt.

De itthon amikor kibontom az overallból akkor is érzem hogy nagyon meleg a kis háta. Pedig elvileg vékony(abb) overall van rajta.


2013. ápr. 8. 15:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyen hirtelen még nem kell több réteg ruhát levenni róla. Nincs még extrém meleg és egyébként is 1 napja van csak egy kicsit jobb idő.Nekem a kislányom ma ugyanúgy volt kint mint eddig, pedig ő már másfél éves múlt és rohangált.Én is még télikabátot vettem fel.
2013. ápr. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is jó idő van, mégis úgy öltöztettem a lányom, mint ez előtt. Ő is 1,5 éves.
2013. ápr. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Oké, köszönöm nektek.


Akkor nem voltam túl egyértelmű úgyhogy másképp fogalmazok.


Amikor már jó meleg tavaszi idő lesz, na akkor mibe öltöztessek egy ilyen pici babát? Overallba akkor is? Vagy milyen ruha van ilyenkor?

2013. ápr. 8. 15:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha már egy ideje meleg van, akkor plusz egy réteg,mint ami rajtad van.Ha te már pulóverben vagy kint, akkor rá adj még egy kiskabátot és vékonyan takard be. Ha pólóban vagy, ő legyen hosszú ujjúban. Majd nyáron már lehet úgy ,ahogy te, persze védve a bőrét a naptól.
2013. ápr. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!