Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csepeli anyukák! Mennyire...

Csepeli anyukák! Mennyire élhető Csepel baba szempontból?

Figyelt kérdés

Tervezzük a Pestre költözést. Csepel lenne jó, mert a nagyik ill. a család Szigetszentmiklóson él. De van jó környék Csepelen, ami közel van a hévhez? Bölcsi, ovi helyzet milyen? Biztonságos sétálgatni babával?

Éltünk már Ferencvárosban, szóval nincsenek nagy igényeink (zöldövezet stb), de babával más...


2013. ápr. 9. 20:43
 1/3 anonim ***** válasza:
81%

Én 33 évig Csepel zöldövezetében éltem, imádtam. Egy busszal kellett kimenni a hévhez, kb 10 perc, nem egy nagy távolság, és Királyerdő, Csillagtelep, Sétányok nagyon szép rész, sok futkározós résszel, játszóterekkel.

4 bölcsöde van, és sok óvoda.

Pár éve vettem lakást Csepel központjában, ide születtek már a gyerekeim. Jókat lehet itt is sétálni és nem utolsó sorban közel van minden. A lakástól 3 percre van az óvoda, bölcsöde és az iskola is.

Ha meg máshova vágyunk, (állatkert, margit-sziget, stb, az is hamar elérhető, mivel a hév közvetlen közelében lakunk.

Egy tuti dolog van az életemben, és az az, hogy életem végéig Csepelen fogok lakni!

2013. ápr. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is Csepelen, Csillagtelepen élek. Nagyon jó környék, csendes, nyugodt. Sok játszótér, sok bölcsi és ovi is van a lakótelepen. Biztonságban érzem magam. A járdák minősége lehetne jobb (babakocsival néha nem könnyű), de nem lehet minden tökéletes:) Az itteni SZTK-ba nagyon szerettem terhesgondozásra járni, és a védőnővel és gyerekorvossal is elégedett vagyok.
2013. ápr. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!!
2013. ápr. 10. 03:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!