Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzásra mik a bevállt,...

Fogzásra mik a bevállt, szerek,? Ti mikkel segítettétek a babátokat hogy ne fájjon neki az inye?

Figyelt kérdés
Olvastam az Osanit golyócskákat- azt hol lehet venni?

2013. ápr. 9. 21:06
 1/7 A kérdező kommentje:

Aki esetlrg az Osanit homeopâtiás golyókat hasznâlta az meddig eleg kb?

Mert sok helyen olvasom hogy fél óránkênt 8golyócskat adnak a babának..az nem sok?

2013. ápr. 9. 21:11
 2/7 anonim ***** válasza:
Én Dentinox fogínygélt használok,nekünk nagyon bevált. naponta max 3szor lehet bekenni vele az ínyét,mert lidokainos,de nagyon jó. homeopátiás bogyóból én még néha a Chamomilla-t használom,ebből 5-5 golyócskát reggel este pici vízben feloldani és megitatni vele. Remélem segítettem
2013. ápr. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Anya ujja. :)
2013. ápr. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Osanitot a gazdagréti patikából tudsz rendelni. (Bp.) hát hogy meddig elég? nekünk másfél tubussal fogyott el az utolsó két fognál, de csak azért mert nagyon lassan bújt ki ez a 2. naponta kb 5-6alkalommal adtam neki. én nagyon megvagyok vele elégedve, észre se vettük hogy kibújtak ezek az előzőket azért jobban megszenvedtük.
2013. ápr. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nappal a Dologélt használjuk és éjjelre ha szükséges akkor Dentinox és ha ez sem elég akkor jön a Nurofen.
2013. ápr. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A frezyderm fogínyápoló volt a legjobb, mert abban nincs lidokain, így annyiszor használhattuk, ahányszor kellett. Éjszakára sajnos néha kellett a nurofen is. :(
2013. ápr. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is anya középső ujjperce a tuti:) persze alaposan megtisztítva előtte.
2013. ápr. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!