Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Három napja lázas a picikém,...

Ildoci74 kérdése:

Három napja lázas a picikém, be van durranva a hátsó 4 fogacskája. Elöl kint van az összes már. Ma már 39,4 volt a hője. Lehet ez a fogzástól?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 9. 21:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet, de én elvinném orvoshoz, mert ugyanúgy lehet más is!
2013. ápr. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha lázas mindig elviszem orvoshoz hogy megnézze.Sok mindentől lehet lázas.

Fogzástól úgyan úgy lehet magas mint megfázástól.

Most másztak ki egy torokgyusziból és négy napig semmi bajuk nem volt csak láz.

Én elvinném már csak a láz miatt is meg azért hogy megnyugodjak és tudjam nem beteg.

2013. ápr. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Reggel első utam amúgy is oda vettem volna. Estére feltört a hátsó rágó,ki is vérzett.A hugom kislánya 3 hónappal idősebb az enyémnél,az övé tegnap szakadt fel:Szinte mindent egyszerre csinálnak,még ezt a fránya fogzást is.
2013. ápr. 9. 21:54
 4/7 anonim ***** válasza:
nem a fogzástól van 100%.vagyis helyesbítek.A fogzás legyengítette az immunrendszerét,és benyelt egy vírust.fogzáskor max hőemelkedése lehet.Mi is így jártunk,és ezt az orvos mondta.neki nem volt ilyen sok a láza.ez már a levont érték?Vidd el mindenképp a dokihoz,mert ott valami más lesz!
2013. ápr. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen,ez a levont érték.A barátnőm most írta, náluk 42,2-ig ment fel az érték, másnapra ahogy jött, el is ment a láz ahogy kibújt a fog.
2013. ápr. 9. 22:09
 6/7 anonim ***** válasza:
42,2...... Ez életveszélyes! Nem szabad elbagatelizálni! Még ha valóban a fogzás okozza is az ilyen magas láz olyan mértékben megterheli a ba szervezetét, hogy könnyen nagy baj lehet belőle! Egyébként a 39, 4 is nagyon sok már!
2013. ápr. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mint kiderült,vírusos torokgyulladás.Azért felhomályosítottam a tesómat:láz nem jár együtt fogzással!Doki nénink mondta!Köszi a tanácsokat!
2013. ápr. 10. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!