Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babás anyukák? ÉVfordulóra...

Babás anyukák? ÉVfordulóra adnátok ötleteket?

Figyelt kérdés

1-jén lesz 10 éve,hogy megismerkedtünk a férjemmel. :):)

Van két csoadálatos gyermekünk, és valami nagyon szép ajándékon töröm a fejem.

Ait tudni kell róla: életvidám, jókedvű,humoros, macis kinézetű, imádnivaló férj,aki szereti a gyerekeit.


nemrég elszakad az aranynyakláncra,arra godnotlam,hogy megjavíttatom és veszek rá neki egy medált,amibe a gyerekink kezdő betűit gravíroztatom..

napok óta töröm a fejem,de semmi más enm jut eszembe...


2013. ápr. 10. 12:53
 1/5 anonim ***** válasza:
gratula nektek! mi jövőre leszünk 10 évesek :). én jó ötletnek tartom amit írtál. de vehetsz akár egy fotóalbumot és a 10év legjobb képeit is beleválogathatod :).
2013. ápr. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Mi is idén jubilálunk, egy fotókönyvet terveztem az elmúlt évek képeiből. Ha értesz egy kicsit a számítógéphez, akkor ezt könnyedén össze tudod dobni. Örök emlék marad, és jó lesz újra végigélni az élményeket, ha lapozgatjátok.
2013. ápr. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! Gratulálok! :) Nekünk következő hónapban lesz a 8. évforulónk.Egy napon van az évfordulónk a házasságkötésünk napjával. Kislányunk 6 hónapos és mi úgy ajándékozzuk meg egymást,hogy elmegyünk egy wellness hétvégére hármasban,most először. :)

A fotókönyv tényleg jó ötlet, én a férjem 30. szülinapjára csináltam ilyet,30 év-30kép. Nagyon tetszett neki,mindegyik kép mellé írtam valami poénos dolgot.

2013. ápr. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Attól is függ, milyen típusúak vagytok. Közös kimozdulás, vagy kivételesen inkább kettesben, mint ahogy 10 éve...

A nyaklánc jó ötlet, főleg ha kötődik hozzá.

És Nekem a fényképes ötlet is tetszik, de akkor már lehet inkább egy nagy fotómontázst csinálnék, valami szép kerettel, amit kitehettek a falra.

[link]

Szétnézhetsz itt is, vannak nagyon klassz egyedi dolgok, hátha kapsz valami ötletet. (néhányat, vagy hasonlót lehet Te is meg tudsz csinálni, ha ügyes vagy, én ilyen saját készítésű ajándéknak biztos nagyon örülnék)

2013. ápr. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem szép ötlet, amit kigondoltál! :) Ennek biztosan örülne.
2013. ápr. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!